Biuro podróży Tui w Poznaniu


Każdemu należy się wypoczynek! Najlepszym lekarstwem na przepracowanie i stres są wakacje. Wyjeżdżając, możemy zostawić za sobą wszystko, co przypomina nam o kwestiach zawodowych. Zmiana otoczenia z jednej strony pozwala się zrelaksować, z drugiej zaś działa stymulująco, dodając energii. Po powrocie z podróży jesteśmy doładowani nowymi siłami, spokojniejsi i nierzadko bardziej kreatywnie w pracy. Jednak samodzielne planowanie urlopu, może poważnie nadszarpnąć nasze nerwy, dopilnowanie zaś wszystkich kwestii – od zorganizowania transportu po zarezerwowanie hotelu – okazać się na tyle wyczerpujące, że odechce się nam wyjazdu. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Biuro podróży Tui w Poznaniu zadba o wszystkie sprawy związane z przelotem i pobytem, abyś Ty mógł cieszyć się prawdziwym wypoczynkiem.

Rozbudowana oferta wycieczek

Nasze biuro podróży zapewnia rozbudowaną ofertę wycieczek. Organizujemy wyloty z Poznania do wielu różnych krajów. Oprócz popularnych kierunków podróżniczych takich jak m.in. Kreta, Turcja, czy Ibiza w naszym katalogu znajdują się również te mniej oczywiste. Z nami możesz w odwiedzić odległe i egzotyczne miejsca takie jak np. Kenia, czy Zanzibar. Zależy nam tym, aby zapewniać klientom wymarzone wakacje. Dlatego dokładamy starań, aby ceny naszych wycieczek pozostawały przystępne, a jednocześnie nie odbijało się to na jakości pobytu.

Sprawdzona baza hotelowa

To, co sprawia, że jesteśmy jednym z chętniej wybieranych biur podróży, to kompleksowość oferty oraz pedantycznie przygotowane wycieczki. Klientom możemy zagwarantować, że warunki pobytu będą w 100% zgodne z zamieszczonym opisem. Sami bowiem dokładanie sprawdzamy hotele, do których ich wysyłam. Oceniamy warunki higieniczne, wyposażenie pokojów, oferowane atrakcje, położenie, czas dojazdu do najbliższej miejscowości oraz obecność udogodnień dla dzieci. Z recenzjami naszych konsultantów można zapoznać się na blogu.


slider 01 maj 2020 e1589396560271 -
slider 02 maj 2020 e1589396584782 -

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.