Wyloty z Poznania – aktualna oferta wycieczek

Nasze wycieczki przygotowujemy z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów. Dlatego znajdą u nas coś dla siebie osoby pragnących wybrać się w samotną podróż do odległego kraju, pary szukające miejsca na romantyczny wyjazd, czy też rodziny z dziećmi chcącej spędzić wakacje w komfortowych warunkach. Do skorzystania z naszych usług z pewnością zachęca fakt, że organizujemy wyloty z Poznania do wielu miejsc w Europie, Afryce czy Azji, zapewniając przy tym atrakcyjne ceny wyjazdu. Klienci zawsze mogą liczyć też na pomoc naszych konsulatów. Chętnie przedstawią oni dostępne opcje i pomogą w wyborze tej, która będzie najlepiej odpowiadać oczekiwaniom klienta.

First minute i last minute – czyli wycieczki dla każdego


Naszym celem jest zapewnienie udanego wypoczynku wszystkim klientom. Zarówno tym, którzy lubią z dużym wyprzedzeniem zaplanować swoje wakacje, jak i tym preferującym spontaniczne wyjazdy wybierane na ostatnią chwilę. Dla tych pierwszych z pewnością atrakcyjne będą nasze wycieczki w wersji first minute. Wybór tej opcji ze względu na rabaty cenowe pozwala bowiem zaoszczędzić często niemałe sumy. Ze względu na przewidziane zniżki dla dzieci z pewnością zaciekawi ona również klientów planujących rodzinne wakacje. Opcja last minute również ma swoje zalety – pozwala złapać okazje na tani wyjazd do ciekawego miejsca osobom, które ze względu na tryb pracy nie mogą z wyprzedzeniem opracować planu urlopowego.

Niezależnie od wyboru kierunku i wersji wycieczki zapewniamy pobytu w komfortowych hotelach ulokowanych w pięknych okolicach.

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.