blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • 8300901 670x500 - Zanzibar
  • 8300901 670x500 - Zanzibar
  • 8300904 670x500 - Zanzibar
  • 8300896 670x500 - Zanzibar
  • 8300891 670x500 - Zanzibar
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

Zanzibar

Kiwengwa / Neptune Pwani

Opis hotelu

Neptune Pwani Beach to 5-gwiazdkowy obiekt położony w północno-wschodniej części zanzibarskiej wyspy. Ten luksusowy obiekt znajduje się tuż przy piaszczystej plaży, na której z pewnością uda nam się zrobić zdjęcia takie same jakie zazwyczaj widzimy w katalogach z egzotyką. Niewątpliwie mocną stroną Neptune Pwani Beach jest to, że obiekt należy do znanej sieci hotelowej, za którą idzie wysoka jakość. Hotel oferuje gościom, aż 5 restauracji, w których znajdziemy kuchnie z różnych stron świata. Zaplecze sportowe w hotelu, w cenie to: aqua stretching, stretching i siatkówka plażowa, oferta płatna jest zdecydowanie bardziej rozbudowana. Poza tym codziennie na klientów czeka bogaty program animacyjny, między innymi pokazy tańców, muzyka na żywo czy pokazy akrobatyczne. Zaś po całym dniu wrażeń klienci znajdą spokój w gustownych i przestronnych(najmniejszy ma 55 metry kwadratowe) pokojach.

Okolica i atrakcje

Stone Town Zanzibar znajduje się 55 kilometrów od hotelu, ale warto się tam wybrać, ponieważ ta najstarsza część stolicy wyspy oferuje sporo atrakcji, między innymi tradycyjny bazar, miejskie ogrody, czy muzeum mieszczące się w dawnym pałacu sułtana. Poza tym architektura miasta jest bardzo ciekawa ze względu na mieszankę wpływów arabskich, europejskich oraz afrykańskich

Podsumowanie

Myślę, że Neptune Pwanii Beach jest bardzo dobrą propozycją dla wymagającego klienta. Swój wysoki standard potwierdza otrzymany tytuł "Wybór Roku" na portalu TripAdvisor. Jeśli wypoczywać to tylko tam.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.