blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • oferta biura
Maciej Gołaś
Maciej Gołaś
TUI Centrum Podróży
mg@tui.poznan.pl
T:

Zalety wyjazdów za pośrednictwem biura podróży

Z ofert biur podróży z każdym sezonem korzysta coraz większa liczba klientów. Decyduje o tym m.in. coraz lepszy standard życia, ale także ciekawość i chęć poznawania innych kultur. Korzystanie z ofert takich instytucji pozwala zdecydowanie przyspieszyć proces organizacji wycieczki i zdejmuje z indywidualnego użytkownika odpowiedzialność za wiele kwestii.

Brak konieczności załatwiania formalności wyjazdowych

Podstawowym aspektem, który przyciąga klientów do korzystania z usług biur podróży, jest mniejsza liczba formalności, którą należy dopełnić, aby wyjechać na upragniony urlop. Biura podróży pośredniczą w organizacji oferty hotelowej wraz z wyżywieniem, przelotu oraz ew. dodatkowych atrakcji, jak np. pobyt w parkach rozrywki czy zabiegów SPA. Zajmują się też opieką zdrowotną poza granicami kraju pochodzenia. W związku z tym oddając w ręce biura zapewnienie tych potrzeb, sam nie musi się na nich koncentrować.

Mniejsze koszta wyjazdów

Przekłada się to również na koszta. Powszechnie przekonanie, że biura podróży w zamian za organizację wakacji pobierają olbrzymie opłaty, nie są zgodne z prawdą. Rzeczywiście, aby ich usługi były dla nich opłacalne, muszą one doliczać dodatkowe koszta, jednak nie jest to współmierne z tym, jakie środki musiałaby poświęcić indywidualna osoba, aby pokryć wszystkie wydatki. Biura podróży są powiązane umowami z obiektami hotelowymi oraz innymi usługodawcami, które pozwalają na to, aby zoptymalizować koszty leżące po stronie użytkowników. 

Szeroka oferta lokalizacji 

Tym, co z pewnością ma w tym wszystkim największe znaczenie, jest szeroka oferta wyjazdów. Biura podróży posiadają dużą liczbę kontaktów, która umożliwia organizację wakacji w wielu lokalizacjach. Oferta ta stale się rozszerza, dzięki czemu użytkownicy nie muszą ograniczać się do najbardziej obleganych i nieciekawych celów podróży. Wśród obecnej oferty biur można odnaleźć miejsca tak egzotyczne i intrygujące kulturowo jak Indonezja, Nowa Zelandia czy Polinezja Francuska. Zwiększa to możliwość obcowania z miejscami i obyczajami, o których słyszeliśmy w relacjach podróżników, bez ponoszenia nadmiernych kosztów czasowych i finansowych. 

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.