blog zespołu TUI CentrumPodróży

 • 3 1 670x500 - Wyspa KOS - hotel Caravia Beach
 • 1 1 670x500 - Wyspa KOS - hotel Caravia Beach
 • 2 1 670x500 - Wyspa KOS - hotel Caravia Beach
 • 4 1 670x500 - Wyspa KOS - hotel Caravia Beach
 • 5 1 670x500 - Wyspa KOS - hotel Caravia Beach
 • 6 1 670x500 - Wyspa KOS - hotel Caravia Beach
 • 8 670x500 - Wyspa KOS - hotel Caravia Beach
 • 7 670x500 - Wyspa KOS - hotel Caravia Beach
 • 9 670x500 - Wyspa KOS - hotel Caravia Beach
 • 10 670x500 - Wyspa KOS - hotel Caravia Beach
 • 11 670x500 - Wyspa KOS - hotel Caravia Beach
Avatar
Natalia Bizan
TUI Centrum Podróży
n.kluczynska@happy-holiday.com.pl
T:

Wyspa KOS – hotel Caravia Beach

Marmari / Caravia Beach

Hotel Caravia Beach na Kos, to propozycja dla osób szukających najlepszego standardu w Grecji. Zlokalizowany przy piaszczystej, szerokiej, łagodnie opadającej plaży, oferuje serwis plażowy w cenie.

Zbudowany z ogromnym poszanowaniem otaczającej go przyrody, pozwala na relaks przy basenach, otoczonych bujnym ogrodem, z palmami, bugenwilami i stuletnimi drzewami oliwnymi. Do kameralnego Marmari, które nadal jest urokliwą wioską rybacką, mamy niespełna kilometr. Plaże w tym miejscu są drobno piaszczyste, białe, z wyrastającymi zewsząd palmami, przypominającymi pocztówki z egzotycznych zakątków świata. Lot na Kos trwa 3h, a transfer niespełna 25 minut.

Nowoczesny, designerski Caravia Beach, jest odpowiedzią dla tych, którzy szukają ładu i klasycznej formy. Pokoje spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta, zaaranżowane w jasnych tonacjach, pozwalają na wypoczynek w najlepszej możliwej klasie. Obok bardzo dobrze wyposażonych pokoi Standardowych, dostępne są pokoje z dostępem do basenu, Bungalowy z oddzielną sypialnią, czy ekskluzywne Suity, dedykowane tylko Gościom w wieku powyżej 16 roku życia.

Wyżywienie to jeden z największych, obok lokalizacji przy najpiękniejszej plaży w Grecji, atutów hotelu. Hotel oferuje formułę All inclusive, która nie zawiedzie nawet największego smakosza. Restauracje, obok standardowego wyżywienia opartego na posiłkach bufetowych, zapewniają show-cooking, kolacje tematyczne, czy pełnowartościowe posiłki oparte na wysokiej jakości produktach spożywczych, z których powstają małe „dzieła sztuki”. Ciekawostką jest możliwość zamówienia koszy piknikowych z obiadami, które z łatwością możemy zabrać ze sobą np. na plażę.

Z usług dodatkowych, dostępnych na miejscu są: minimarket, fryzjer, czy hotelowy lekarz. W cenie znajdziemy również salę fitness, bogatą ofertę sportową: gimnastykę czy plażową piłkę siatkową. Za dodatkową opłatą można wypożyczyć popularne na wyspie rowery, kajaki lub rowery wodne w ofercie firm zewnętrznych, dostępnych na plaży. Dla najmłodszych stworzono strefę z mini aquaparkiem, wieczorami organizuje się animacje oparte na spektaklach i mini dyskotekach.

Opinie Gości z roku na rok, pozycjonują hotel na podium najlepszych hoteli na Kos, oceniając Caravię Beach jako hotel wyjątkowy, zwracając szczególną uwagę na swobodę, oraz fakt, że czujemy się tu jak w domu.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
 • Odwiedzonych krajów
 • Sprawdzonych hoteli
 • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.