blog zespołu TUI CentrumPodróży

Avatar
TUI Centrum Podróży

T:

Wyjazdy grupowe

Planujecie wyjazd wakacyjny w większym gronie, z rodziną, znajomymi, bądź ma być to wyjazd firmowy ?

Zorganizujemy wycieczkę  dla Państwa na najwyższym poziomie, od wyszukania najatrakcyjniejszych lotów, hoteli i miejsc, gdzie wspólnie  zaplanujemy zjazd rodzinny, czy szkolenie pracownicze.

Wyjazd firmowy zarówno dla Państwa pracowników, czy klientów  pozostawi cudowne wspomnienia, umocni relacje między Wami i zmotywuje do dalszej współpracy.

Zorganizowanie przez firmę takiego wyjazdu jest świetnym motywatorem do osiągania najlepszych wyników w pracy, czy nagrodą w konkursie pracowniczym .

Jeśli zachcecie, wypoczynek może zostać  połączony ze zwiedzaniem, wycieczkami fakultatywnymi, atrakcjami w wolnym czasie takim jak gry, konkursy, wspólne wyjścia, a wszystko pod okiem naszych pilotów , którzy przy odpowiedniej ilości osób polecą z Wami i będą prowadzić i opiekować się grupą od początku do końca wyjazdu.

W swojej ofercie na wyjazdy grupowe polecamy zarówno kierunki z dojazdem własnym m.in. Chorwacja, Włochy, Austria, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Czarnogóra, Kraje Beneluksu, Francja, Bułgaria oraz destynacje lotnicze m.in. Wyspy Kanaryjskie, Wyspy Greckie, Hiszpania, Turcja, Bułgaria, Włochy, Portugalia, kierunki egzotyczne takie jak Dominikana, Jamajka, Meksyk, Kuba, czy Mauritius.

Oferujemy wyloty z różnych miast w Polsce i Niemczech.

Przy wyjazdach grupowych oferujemy atrakcyjne ceny i promocje.

Oferta zostanie indywidualnie dobrana do Państwa potrzeb.

Nasz przedstawiciel spotka się z Państwem i przedstawi najkorzystniejsze oferty ” szyte na miarę ” według wymogów oraz preferencji jakie zostaną nam przedstawione.

Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów i zapoznania się z  grupową ofertą !

 

 

 

 

 

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Joanna Czajka WIELKANOC3 229x171 - Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych
Z okazji Swiąt Wielkanocnych życzymy Państwu tak ważnego w tym czasie zdrowia. Niech ten czas wypełniony będzie wiarą, nadzieją, miłością i przyniesie nowe pomysły na wspólne podróże.
Maciej Gołaś wakacje all inclusive
Wakacje all inclusive – co to znaczy?