blog zespołu TUI CentrumPodróży

 • goldentulip7 670x500 - Wyjątkowe wakacje nad polskim morzem!!!
 • goldentulip10 1 670x500 - Wyjątkowe wakacje nad polskim morzem!!!
 • goldentulip6 2 670x500 - Wyjątkowe wakacje nad polskim morzem!!!
 • goldentulip6 1 670x500 - Wyjątkowe wakacje nad polskim morzem!!!
 • goldentulip2 670x500 - Wyjątkowe wakacje nad polskim morzem!!!
 • goldentulip4 670x500 - Wyjątkowe wakacje nad polskim morzem!!!
 • goldentulip 670x500 - Wyjątkowe wakacje nad polskim morzem!!!
 • goldentulip10 2 670x500 - Wyjątkowe wakacje nad polskim morzem!!!
 • goldentulip12 670x500 - Wyjątkowe wakacje nad polskim morzem!!!
 • golden tulip 11 670x500 - Wyjątkowe wakacje nad polskim morzem!!!
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

Wyjątkowe wakacje nad polskim morzem!!!

Międzyzdroje / Golden Tulip Residence

Opis hotelu

Hotel Golden Tulip to czterogwiazdkowy, wyjątkowy hotel posiadający certyfikat jakość portalu TripAdvisor. Hotel znajduje się zaledwie 100 m od pięknej, piaszczystej plaży, posiadającej odznaczenie Błękitnej Flagi. Atutem hotelu jest wyjątkowe, spokojne położenie. Zlokalizowany jest w otoczeniu przepięknego lasu Wolińskiego Parku Narodowego. Hotel znajduje się ok. 2 km od centrum miasta Międzyzdroje. Od kurortu Świnoujście oddalony jest jakieś 20 km.  Obiekt ma bardzo duże, przestronne pokoje z aneksem kuchennym. Posiada nowoczesne oraz bogato wyposażone wnętrza. W całym hotelu można korzystać z darmowego Wi-Fi. W hotelu na dzieci czekają ciekawe animacje i pokój zabaw. Dla spragnionych ruchu i wypoczynku na świeżym powietrzu plac zabaw oraz basen wyłącznie dla dzieci. Obiekt oferuje również strefę spa, w której na gości czeka sauna fińską oraz parowa. Za dodatkową opłata można skorzystać z usług kosmetycznych oraz jacuzzi. W hotelu można skosztować kuchni polskiej oraz międzynarodowej.

Okolica i atrakcje

Międzyzdroje są miastem w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dla spragnionych plażowania, miasto oferuje przepiękną piaszczystą plaże idealną do długich spacerów. Znajduje się tu wiele szlaków rowerowych oraz pieszych prowadzonych przez uroki Wolińskiego Parku Narodowego. Warto odwiedzić rezerwat żubrów który położony jest właśnie na terenie parku. Wyjątkowym miejscem jest Muzeum Figur Woskowych które stale poszerza swoje kolekcję!  Znajdują się tutaj postacie wykonane z wosku, aktorzy, piosenkarze, oraz postaci z bajek. Miłośnicy przyrody powinni wybrać się do Muzeum Przyrodniczego im. Adama Wodziczki w Międzyzdrojach, gdzie znajduje się wiele eksponatów zwierząt oraz wystawy tematyczne o nadmorskiej roślinności. Spragnieni życia nocnego znajdą tutaj wiele klimatycznych barów, pubów a nawet kilka dyskotek. Międzyzdroje warto odwiedzić szczególnie podczas corocznego Festiwalu Gwiazd, który odbywa się na początku lipca. Organizowane są w tym czasie koncerty, wystawy, przedstawienia teatralne z udziałem polskich gwiazd. Największa popularnością cieszy się tzw.  kino pod gwiazdami, oferujące wieczorem seanse na plaży. Ciekawa atrakcją dla rodzin z dziećmi jest- Park Miniatur ukazujący najważniejsze budowle województwa zachodniopomorskiego.

Podsumowanie

Jest to idealny hotel na wakacje nad polskim morzem dla rodzin i nie tylko. W wyjątkowej aurze Wolińskiego Parku Narodowego, zapachu lasu i szumu morza.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
 • Odwiedzonych krajów
 • Sprawdzonych hoteli
 • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.