blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • wakacje marzeń
Maciej Gołaś
Maciej Gołaś
TUI Centrum Podróży
mg@tui.poznan.pl
T:

Wakacje marzeń

Współczesny turysta decydując się na wycieczkę za granicę, ma coraz częściej większe oczekiwania od biura, z którym wybierze się na wymarzony urlop. Przede wszystkim ceni sobie komfort zakwaterowania, wygodę, atrakcyjną dla niego cenę, szeroki wybór destynacji oraz możliwość spędzenia czasu wolnego w niezwykle atrakcyjny sposób. Zatem jakie cechy powinno mieć dobre biuro podróży? Po pierwsze, szeroka i ciekawa oferta hoteli. Im szersza oferta, tym większe zainteresowanie potencjalnych Klientów. Dobre biuro podróży w swoim katalogu powinno mieć hotele w egzotycznych zakątkach świata, jak i w popularnych kurortach. Dużo wycieczek fakultatywnych i dobra regionalna kuchnia w proponowanych hotelach jest kolejnym atutem dobrego biura. Wypoczynek, zwiedzanie i poznawanie kultury tubylców, to podstawa oferty, która ma szansę na przyciągnięcie uwagi miłośników podróży. Kolejną istotną rzeczą, na którą turyści zwracają uwagę jest opieka rezydenta na wakacjach, który na początku wakacji przywita ich na lotnisku, przetransferuje do hotelu, pomoże zameldować się, a na koniec urlopu odwiezie na lotnisko i pożegna. Bezpieczeństwo na wakacjach to najważniejsze dla kupujących wycieczki. Podróżni chcą czuć się bezpiecznie w obcym kraju. Chcą mieć kontakt z rezydentem w razie pilnej potrzeby związanej z nieoczekiwanym problemem.

Jakie powinno być biuro podróży?

Zaufanie to kolejna cecha, która pożądana jest u dobrego tur operatora. Warto wybrać te biura podróży, które na forum internetowym mają dobre opinie i stabilną sytuację finansową. Wiele osób zanim wybierze biuro podróży, z którym pojedzie na upragniony urlop  najpierw sprawdza opinię o nim i jego status prawny. Potem decyduje się, które będzie dla niego najlepsze. Kolejną zaletą jest to, że dobre biuro podróży oferuje różnego rodzaju udogodnienia, które są pomocne dla podróżnych np. dodatkowe ubezpieczenie, które gwarantuje spokojny urlop, wybranie miejsc w samolocie, aby rodzina była koło siebie, pomoc w załatwieniu wizy wjazdowej do obcego państwa oraz informacje o obowiązkowych szczepieniach. Następnym pozytywnym atutem dobrego biura jest możliwość zakupu biletów czarterowych w niskich cenach.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.