blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • voy2 670x500 - Voyager Beach Resort, Kenia
  • voy 670x500 - Voyager Beach Resort, Kenia
  • voy1 670x500 - Voyager Beach Resort, Kenia
  • voy2 670x500 - Voyager Beach Resort, Kenia
  • voy3 670x500 - Voyager Beach Resort, Kenia
  • voy4 670x500 - Voyager Beach Resort, Kenia
Kamila Pacenko
Kamila Pacenko
TUI Centrum Podróży
k.pacenko@happy-holiday.com.pl
T: +48 509 236 209

Voyager Beach Resort, Kenia

/ Voyager Beach Resort

Opis hotelu

Hotel Voyager Beach Resort, położony na północnym wybrzeżu od Mombasy, bezpośrednio przy piaszczystej plaży Nyali Beach, łagodnie opadającej do morza to marzenie niejednego podróżnika.

Ukryty przed spojrzeniami ciekawskich zwiedzających, położony w spokojnej okolicy sprzyjającej atmosferze relaksu hotel Voyager oferuje wysoki standard pokoi. Luksusowe zakwaterowanie to nie wszystko co oferuje nam hotel. Po dniu pełnym wrażeń zaleca się skorzystanie z wachlarza atrakcji - możemy wybrać relaks w hotelowym barze lub odprężyć się w basenie z hydromasażem, jeśli to nadal za mało i chcemy pobudzić do działania inne zmysły możemy udać się na spacer do pięknego hotelowego ogrodu.

Jeśli nie interesuje nas obcowanie z naturą, hotel oferuje darmowe Wi-Fi na terenie całego obiektu co może przyczynić się do zadowolenia miłośników wirtualnej przestrzeni lub osób pracujących nawet na wakacjach.

Z cyklu dla każdego coś miłego…
Nawet w kategorii „przyjazne dla dzieci” hotel nie ustępuje niczym innym ośrodkom. Na terenie hotelu panuje wesoła atmosfera jest to wynik prężnie działającego miniklubu oferującego codzienne animacje dla najmłodszych. Weseli i pełni pomysłów oraz niespożytej energii animatorzy ubarwią każdą chwilę pobytu. Minidisco, wodne szaleństwa i zabawy na placu zabaw to tylko kilka punktów z bogatej oferty wspólnej zabawy.
Jeśli „dla każdego” to nie możemy zapomnieć o dorosłych, którzy również chcą przeżyć „wakacje życia”. Hotel zadowoli najbardziej wymagającego gościa. Oprócz barów serwujących drinki z palemką lub inne napoje przysparzające dobry humor, licznych basenów dla miłośników hydrorelaksu, hotel posiada infrastrukturę sportową. Dwa korty tenisowe, tenis stołowy, piłka wodna, siatkówka plażowa, piłka nożna no i dla nieco bardziej „wysportowanych” rzutki, wprowadzą do naszych wakacji ducha zdrowej i sprawiedliwej rywalizacji co wiąże się z dreszczykiem emocji i właściwym spożytkowaniu energii. Jednak atrakcji nigdy nie za wiele dlatego też co wieczór mamy możliwość wzięcia udziału w wieczornych występach magików, komików, muzyków, tancerzy, akrobatów i innych animatorów, którzy postarają się wywołać uśmiech na naszych twarzach.

Okolica i atrakcje

Będąc w Kenii powinniśmy uwzględnić w naszym programie zwiedzania wizytę w parku Hallera. To niezapomniana atrakcja nie tylko dla najmłodszych ale również dla dorosłych. Unikalne rośliny i wszechobecne zwierzęta ( dotychczas znane wyłącznie z atlasów ) są na wyciągnięcie ręki. Już sam widok zwierząt cieszy a co jeśli można własnoręcznie nakarmić żyrafy lub ścigać się z żółwiem który w nagrodę za wygrany wyścig da się pogłaskać? Jedno jest pewne, marzenie nie jednego małego odkrywcy spełnia się w parku Hallera. Hotel Voyager Beach Resort to idealne miejsce wypadowe do tego bajkowego miejsca.

Podsumowanie

Hotel Voyager Beach Resort jest pod każdym względem trafem w dziesiątkę. Posiada zróżnicowaną ofertę wpisującą się w oczekiwania nawet bardzo wymagającego podróżnika. Przyjazna obsługa i wysoki standard pokojów oraz wyśmienite jedzenie usatysfakcjonuje każdego kto chce się cieszyć pięknym wakacyjnym czasem.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.