blog zespołu TUI CentrumPodróży

Avatar
TUI Centrum Podróży

T:

Hotel Batihan Beach Resort 4* – Turcja Egejska (Izmir)

Kusadasi / Batihan Beach Resort

Opis hotelu

Moim zadaniem na początek sezonu tego roku było znalezienie adekwatnego i odpowiedniego pod każdym względem hotelu dla mojej 11-osobowej grupy. Wybór padł na Hotel Batihan Beach Resort w Kusadasi - części egejskiej, niezwykle malowniczej, gdzie góry sięgają morza, a turkus wody zauroczy każdego.
Duży ogród, zieleń, kwiaty i palma w zaciszu, pod którą osiągamy wewnętrzny zen.. to tylko jeden z atutów tego 4 * hotelu.. między hotelowym, wypielęgnowanym terenem , a bardzo ładną, plażą jest ...promenada!
Osobiście plusem dla mnie były lodówki z wodą butelkowaną na każdym kroku łącznie z plażą !!!
Zaskoczeniem jak na 4* hotel było jedzenie, cuda wianki na kiju, pysznie, zdrowo i świeżo!! Powiem Wam szczerze, że nie przepadam za słodkościami... w tym hotelu codziennie na moim talerzu gościł deser :)
Pokoje bardzo czyste, nowoczesne, przestronne. Jeśli ktoś ma ochotę poczuć większy komfort, polecam suity przy plaży ze swoim zejściem do basenu....budzisz się i orzeźwiający skok!  
Świetna, kontaktowa obsługa...jestem czepialska, a tu nie miałam jak tego wykorzystać.

Okolica i atrakcje

Wybrzeże Turcji Egejskiej jest mi już znane, jednak w tym rejonie byłam po raz pierwszy. Góry sięgają tam aż do morza o niespotykanym błękicie, piaszczyste i długie plaże są idealne dla tych, którzy tak jak ja nie lubią za długo "leżeć plackiem" wolą aktywnie pospacerować, pobiegać, a nawet pojeździć konno!
Centrum to wielkie bazary, niezliczone sklepiki, przepiękny karawanseraj pochodzący z XVII wieku oraz położona na malowniczym półwyspie twierdza...Klimat turecko-grecki, mi się podoba!

Perełką dla miłośników antycznej architektury jest znajdujące się w odległości 20 km od Kusadasi starożytne miasto Efez wraz z Świątynią Artemidy, zaliczanej do siedmiu cudów starożytnego świata.

Podsumowanie

Hotel Batihan Beach Resort polecam zarówno  dla rodzin z dziećmi, par na podróż poślubną, jak i dla młodych osób lubiących atrakcję i życie nocne znajdującego się w odległości 7 km Kusadasi.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.