blog zespołu TUI CentrumPodróży

 • 5 2 670x500 - TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5* na Majorce
 • 1 2 670x500 - TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5* na Majorce
 • 2 2 670x500 - TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5* na Majorce
 • 3 2 670x500 - TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5* na Majorce
 • 4 2 670x500 - TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5* na Majorce
 • 5 2 670x500 - TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5* na Majorce
 • 6 2 670x500 - TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5* na Majorce
 • 7 2 670x500 - TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5* na Majorce
 • 8 2 670x500 - TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5* na Majorce
 • 9 2 670x500 - TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5* na Majorce
Michalina Gordon (Ziemińska)
Michalina Gordon
TUI Centrum Podróży
m.gordon@happy-holiday.com.pl
T: +48 509 236 525

TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5* na Majorce

Majorka / TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5*

Opis hotelu

TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5* jest hotelem niemalże idealnym, ponieważ każdy znajdzie tu coś dla siebie. Położony jest bezpośrednio przy długiej, piaszczystej plaży, która zachęca nie tylko do błogiego lenistwa, ale również do romantycznych spacerów wzdłuż wybrzeża. Jest to rejon Zatoki Alkudyjskiej, czyli mamy tutaj najpiękniejsze plaże na całej Majorce. Hotel ten, to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, bowiem łagodnie opadająca do morza plaża zachęca do wspólnych zabaw w lazurowych wodach. Poza tym dzieci znajdą tu specjalny basen dla siebie z małymi zjeżdżalniami, miniklub, plac zabaw i pokój zabaw. Zwolennicy relaksu mają do dyspozycji taras słoneczny i nowoczesne centrum spa, zaś miłośnicy aktywnego wypoczynku szeroką ofertę sportową, między innymi: siłownię, aerobik, pilates, czy jogę. Hotel daje też możliwość wypożyczenia rowerów. Obiekt ten cieszy się znakomitymi opiniami przede wszystkim dzięki przemiłej obsłudze oraz wyśmienitej kuchni. Możemy tutaj zjeść jedzenie ekologiczne, wykorzystujące produkty od lokalnych rolników, jak również specjalnie przygotowywane posiłki bezglutenowe.

Hotel dysponuje różnego rodzaju apartamentami: z widokiem na morze, z widokiem na ogród, czy z prywatnym basenem, dlatego mamy tu możliwość wyboru takiego pokoju, który będzie dla nas najbardziej odpowiedni.

Okolica i atrakcje

Hotel znajduje się około 6 kilometrów do starego miasta w Alkudii - jest to miejsce bardzo urokliwe, klimatyczne, otoczone wysokimi murami z mnóstwem sklepików i knajpek . Druga bardzo ciekawa miejscowość - Can Picafort jest oddalona o ok. 4 kilometry. Jest to pupilarna miejscowość typowo wypoczynkowa, która stwarza doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, zwłaszcza windsurfingu. Wzdłuż wybrzeża w Can Picafort rozciąga się nadmorska promenada, przy której znajdują się liczne sklepiki, restauracje, nocne kluby oraz dyskoteki. W pobliżu hotelu znajduje się rezerwat przyrody Albufeira o powierzchni 1700 hektarów, w którym znajdziemy ponad 200 gatunków ptaków, bogaty świat ryb, oraz duże ważki, motyle, motyle, żaby, gady i gryzonie. Całą faunę i florę można spotkać na wielu szlakach wędrownych i rowerowych.

Podsumowanie

TUI best Family Playa Garden & Spa 4,5* jest jednym z lepszych hoteli rodzinnych na Majorce jakie mamy w ofercie. Hotel oferuje bardzo dobry standard, mnóstwo atrakcji, bliskość przepięknej piaszczystej plaży i zapewnia wyśmienite urozmaicone jedzenie. Jednym słowem jest to idealny hotel na rodzinne wakacje. Bardzo polecam :)

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
 • Odwiedzonych krajów
 • Sprawdzonych hoteli
 • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.