blog zespołu TUI CentrumPodróży

 • 5 1 670x500 - Stella Village - Nowa odsłona wielkich, greckich wakacji!
 • 1 4 670x480 - Stella Village - Nowa odsłona wielkich, greckich wakacji!
 • 2 3 670x500 - Stella Village - Nowa odsłona wielkich, greckich wakacji!
 • 3 2 670x500 - Stella Village - Nowa odsłona wielkich, greckich wakacji!
 • 4 1 670x500 - Stella Village - Nowa odsłona wielkich, greckich wakacji!
 • 5 1 670x500 - Stella Village - Nowa odsłona wielkich, greckich wakacji!
 • 6 1 670x408 - Stella Village - Nowa odsłona wielkich, greckich wakacji!
 • 7 670x500 - Stella Village - Nowa odsłona wielkich, greckich wakacji!
 • 8 670x460 - Stella Village - Nowa odsłona wielkich, greckich wakacji!
 • 9 670x500 - Stella Village - Nowa odsłona wielkich, greckich wakacji!
 • 10 670x500 - Stella Village - Nowa odsłona wielkich, greckich wakacji!
Avatar
Natalia Bizan
TUI Centrum Podróży
n.kluczynska@happy-holiday.com.pl
T:

Stella Village – Nowa odsłona wielkich, greckich wakacji!

Anissaras / Hersonissos / Stella Village

O hotelach dla rodzin nadal mówi się najwięcej. Są one realizacją całorocznego marzenia, często odkładamy na ten cel wiele miesięcy, i jak przychodzi do decyzji, gdzie jechać, często wybór nie jest łatwy. Z myślą o dzieciach decyzje padają raczej na bliższe niż dalsze kierunki, z niedługim transferem do hotelu i zapleczem do realizacji założonego planu wypoczynkowego. Ze względu na hotelową infrastrukturę, najczęstszy wybór pada na Grecję, gdyż nie można jej pobić pod żadnym względem: oferuje klimatyczną, niską zabudową; soczyste i kolorowe ogrody z cichymi, zacienionymi oazami roślin; ciepłym morzem, które zaprasza nas do korzystania od wczesnego maja do końca października; oraz kuchnią, której smak pamięta się później latami.

Jak przekuć marzenia w cele? Na pewno warto wybierać oferty wcześnie, póki najlepsze propozycje nadal są w zasięgu naszych możliwości: finansowych i dostępności najlepszych ofert.

Wybierając oferty szczególnie zwracamy uwagę na udogodnienia, które mają ogromne znaczenie w ocenie obiektu. Hotel Stella Village na Krecie oferuje nowo otwarty aquapark dla dzieci zarówno młodszych, jak i dla tych w wyższym przedziale wiekowym. Oprócz tego dla najmłodszych przygotowano place zabaw, brodziki z natryskami, amfiteatr, mini kluby oraz animacje dzienne i wieczorne. Lokalizacja hotelu w pierwszej linii brzegowej powoduje, że czujemy wakacyjny, nadmorski klimat. Obok hotelu znajdują się klimatyczne knajpki, wypożyczalnie rowerów i skuterów, sklepy z pamiątkami. Możemy pójść na długi spacer wzdłuż morza, kończący się w turystycznym Hersonissos. Wieczory można spędzić tu dość aktywnie, lub wziąć udział w wieczorkach tanecznych i przedstawieniach w hotelu, które codziennie realizowane są przez inne zespoły animacyjne. Hotel oferuje do wyboru aż cztery restauracje, w których spróbujemy urozmaiconej kuchni, mocno chwalonej przez największych smakoszy, w barach serwuje się międzynarodowe alkohole o wyższej niż przeciętna jakości. O doskonałe samopoczucie zadba wyszkolona i zawsze uśmiechnięta hotelowa obsługa, która pozwoli poczuć się jak w domu.

Kreta sama w sobie jest miejscem, gdzie można wracać wielokrotnie, nie jesteśmy bowiem w stanie zobaczyć jej wszystkich atutów za pierwszym razem. Zachód wyspy słynie z pocztówkowych widoków, ale to na wschodzie dostępność do nich jest na wyciągnięcie ręki, gdyż nie jest związana z długimi i męczącymi transferami. Szczególnie warte uwagi są chociażby wyspa Spinalonga- miejsce z przepiękną historią, położona w zapierającej dech piersi zatoce Mirabello; miasto Ierapetra (najbardziej na południe wysunięte miasto Europy), z której można przeprawić się na Chrissi, sielską wyspę z piaszczystymi plażami, z której widać panoramę całej Krety. Do miejsc nieskażonych masową turystyką należy malownicza Sitia, z której podróżując dalej na wschód dojechać można do plaży Vai, słynącej z iście karaibskiego klimatu palm wyrastających z piasku plaży. Dla poszukiwaczy przygód szczególnie polecam rejs na wszystkim znaną, białą z niebieskimi kopułami, kaskadową Santorini.

Do hotelu Stella Village możemy pojechać w bardzo korzystnych cenach, w szczycie sezonu dla rodziny 4-osobowej oferuje doskonały stosunek jakości do ceny, przed sezonem, np. w maju/czerwcu, kiedy na Krecie mamy już piękne lato, ceny są wręcz promocyjne.

Zachęcam do zapoznania z hotelem i kontaktu w kwestii pytań i rezerwacji.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
 • Odwiedzonych krajów
 • Sprawdzonych hoteli
 • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.