blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • Aquacity 1 670x500 - SŁOWACJA
  • Aquacity 1 670x500 - SŁOWACJA
  • Aquacity 2 670x500 - SŁOWACJA
  • Aquacity 3 670x500 - SŁOWACJA
  • Aquacity 4 670x500 - SŁOWACJA
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

SŁOWACJA

Poprad / Aquacity Poprad

Opis hotelu

Hotel AquaCity Poprad składa się z 2 części: Hotelu Seasons i Hotelu Mountain View. Pokoje w części Seasons wystrojem nawiązują do 4 pór roku. Niewątpliwym atutem jest najnowocześniejszy w Europie kompleks basenów termalnych. Kąpiele oraz najróżniejsze zabiegi lecznicze i upiększające będą doskonałym zwieńczeniem intensywnego dnia spędzonego na stoku.

Okolica i atrakcje

Hotel Aquacity Poprad jest idealną bazą by wyruszyć w Tatry Wysokie od strony słowackiej. Do Starego Smokowca jest ok 15km, do Tatrzańskiej Łomnicy ok 25km. Osobiście polecam zimą wybrać się, szczególnie z dziećmi do Starego Smokowca, gdzie możemy kolejką dostać się na Hrebieniok, a tam możemy zobaczyć Tatrzańską Świątynię Lodową, zjeść coś w przytulnej restauracji a także zjechać na dół 2,5km torem saneczkowym, co polecam zarówno dzieciom jak i dorosłym. Mnóstwo frajdy. Wjazd na górę kosztuje 7Euro (przez internet), wypożyczenie sanek na cały dzień to koszt 10Euro. Można do Starego Smokowca dojechać samochodem albo z Popradu dostać się koleją tatrzańską. Dodatkowo polecam odwiedzić Tatrzańską Łomnicę oraz Szczyrbskie jezioro.

Podsumowanie

Polecam ten hotel szczególnie rodzinom z dziećmi. Jest tam mnóstwo atrakcji właśnie dla nich. Oprócz wiadomo samego aquaparku, ale praktycznie na każdym roku są place zabaw i to bardzo duże. Dzieci nie mają opcji się tam nudzić. Spędziłem w tym hotelu tegoroczne Święta Bożego Narodzenia  i z czystym sumieniem polecam. Rano wycieczki w góry a po południu relaks w aquaparku!

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.