blog zespołu TUI CentrumPodróży

 • 7 670x500 - Rodzinny hotel na Dominikanie - ClubHotel RIU Bambu 4*
 • 1 1 670x500 - Rodzinny hotel na Dominikanie - ClubHotel RIU Bambu 4*
 • 2 670x500 - Rodzinny hotel na Dominikanie - ClubHotel RIU Bambu 4*
 • 3 670x500 - Rodzinny hotel na Dominikanie - ClubHotel RIU Bambu 4*
 • 4 670x500 - Rodzinny hotel na Dominikanie - ClubHotel RIU Bambu 4*
 • 5 670x500 - Rodzinny hotel na Dominikanie - ClubHotel RIU Bambu 4*
 • 6 670x500 - Rodzinny hotel na Dominikanie - ClubHotel RIU Bambu 4*
 • 7 670x500 - Rodzinny hotel na Dominikanie - ClubHotel RIU Bambu 4*
 • 8 670x500 - Rodzinny hotel na Dominikanie - ClubHotel RIU Bambu 4*
 • 9 670x500 - Rodzinny hotel na Dominikanie - ClubHotel RIU Bambu 4*
Michalina Gordon (Ziemińska)
Michalina Gordon
TUI Centrum Podróży
m.gordon@happy-holiday.com.pl
T: +48 509 236 525

Rodzinny hotel na Dominikanie – ClubHotel RIU Bambu 4*

Punta Cana / ClubHotel Riu Bambu

Opis hotelu

Hotel Riu Bambu 4* słynie z tego, że posiada szeroką ofertę sportów wodnych oraz jest przyjazny dla rodzin z dziećmi. Posiada 2 baseny zewnętrzne i oddzielny basen dziecięcy z aquaparkiem i zjeżdżalnią. Obiekt ma do dyspozycji 740 pokoi, przeznaczonych dla singli, par jaki i dla rodzin z dziećmi. W pokojach są dostępne minibary, uzupełniane codziennie oraz sejf, zawarty w cenie, podobnie jak łóżeczka dla niemowląt. Ponadto bezpłatne WiFi w lobby i  telewizja satelitarna w pokojach. W hotelu zapewnione jest wyżywienie all inclusive w formie bufetu. Leżaki, parasole przeciwsłoneczne i ręczniki kąpielowe przy basenie i na plaży również zawarte są w cenie.

Okolica i atrakcje

Hotel Riu Bambu 4* znajduje się tuż przy długiej piaszczystej plaży Playa Arena Gorda, na terenie resortu RIU, który zajmuje ok. 46 000 m2. Dojazd z lotniska zajmuje ok. 35 min. Blisko hotelu znajdują się takie obiekty, jak sklepy z pamiątkami, butiki, fryzjer czy apteka. Atutami hotelu są niewątpliwie 2 restauracje tematyczne (meksykańska i azjatycka) oraz 2 restauracje a la carte (włoska oraz grill/steakhouse). Przy plaży dodatkowo znajduje się bar i restauracja Mama Juana, bar La Plaza z tarasem oraz bar sportowy, bar przy basenie i aquatic bar oraz dyskoteka. Dodatkowymi usługami w cenie jest sala fitness, aerobic, tenis, kajaki, katamaran, nurkowanie powierzchniowe, siatkówka plażowa, tenis stołowy, boisko wielofunkcyjne, raz na pobyt lekcja wprowadzająca do nurkowania w basenie. W ciągu dnia realizowany jest program rozrywkowy dla dorosłych, wieczorem muzyka na żywo, przedstawienia, wstęp do dyskoteki Pacha. Hotel proponuje także w usługach płatnych golfa, sporty wodne na plaży, nurkowanie, jacuzzi czy saunę. Ponadto spa, masaże, zabiegi kosmetyczne w sąsiednim hotelu RIU Palace Punta Cana.

Podsumowanie

Hotel jest wymarzonym miejscem na wakacje dla rodzin z dziećmi, dorośli goście mogą odpoczywać w kompleksie basenowym, podczas gdy dzieci bawią się w aquaparku. Z opinii gości wynika, że największym atutem hotelu jest piękna, długa, piaszczysta plaża. Nie jest to hotel najnowszy, ale wszelkie niedociągnięcia nadrabia doskonałym serwisem, przepysznym wyżywieniem oraz przyjazną atmosferą. Jest to idealny hotel dla osób lubiących hotele w stylu wioski wakacyjnej.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
 • Odwiedzonych krajów
 • Sprawdzonych hoteli
 • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.