blog zespołu TUI CentrumPodróży

Zyta Czekała
Zyta Czekała
TUI Centrum Podróży
z.czekala@happy-holiday.com.pl
T: +48 513 091 917

Riu Sri Lanka

Ahungala / Riu Sri Lanka

Opis hotelu

Hotel Riu Sri Lanka jest nowym wybudowanym w 2016 roku hotelem z doskonałą lokalizacją w spokojnym i urokliwym otoczeniu. Położony bezpośrednio przy plaży jest wymarzonym miejscem na urozmaicone wakacje. Wielbiciele aktywnego wypoczynku na pewno ucieszą się z rozległego kompleksu basenowego oraz szerokiej oferty sportowej. W cenie mamy aqua fitness, siłownie, jacuzzi, stretching oraz łaźnię parową. Spragnieni błogiego wypoczynku mogą poddać się zabiegom kosmetycznym lub masażom w centrum wellness. Atutem hotelu Riu Sri Lanka jest całodobowe all inclusive. Smakosze dobrej kuchni mogą spróbować różnorodnych dać z licznych restauracji mieszczących się na terenie hotelu m.in. kuchni azjatyckiej, międzynarodowej, włoskiej. Rozrywki swoim gościom dostarczą pokazy, animacje, występy na żywo oraz dyskoteki. Najmłodsi wypoczywający w hotelu również nie będą się nudzić, mogą korzystać z placu zabaw, basenu ze słodką wodą oraz ciekawych animacji.

 

 

Okolica i atrakcje

Hotel mieści się w urokliwym otoczeniu, niedaleko centrum Ahungally - małej, ale tętniącej życiem miejscowości. Przechadzając się ulicami możemy zakupić na tamtejszych kolorowych straganach ręcznie robione pamiątki, warzywa czy owoce. W pobliżu warte zobaczenie będą malownicze świątynie. Stąd też można się też wybrać do miejscowości Kasgoda - znanej z wylęgarni żółwi, gdzie można zobaczyć 5 gatunków żółwi morskich oraz posłuchać o ich zwyczajach.

 

 

Podsumowanie

Hotel należy do znanej sieci hotelowej Riu co gwarantuje już wysoką jakość wypoczynku. Piękna plaża, wysoki standard zakwaterowania, pyszne jedzenie oraz wiele atrakcji na pewno umilą nam pobyt i sprawią, że będziemy chcieli tam wrócić.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Michał Nowacki
Idealna propozycja na rodzinny wypoczynek pełen atrakcji na wyspie, gdzie słońce świeci niemal 300 dni w roku czyli hotel Leonardo Laura Beach & Splash Resort
Michał Nowacki
Położony bezpośrednio przy plaży hotel Club Palm Azur to idealne miejsce na rodzinne wakacje w fantastycznej atmosferze.