blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • Riu Sri Lanka 2 670x500 - RIU SRI LANKA
  • Riu Sri Lanka 1 670x500 - RIU SRI LANKA
  • Riu Sri Lanka 2 670x500 - RIU SRI LANKA
  • Riu Sri Lanka 3 670x500 - RIU SRI LANKA
  • Riu Sri Lanka 4 670x500 - RIU SRI LANKA
  • Riu Sri Lanka 5 670x500 - RIU SRI LANKA
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

RIU SRI LANKA

Opis hotelu

Hotel Riu Sri Lanka to kolejny sprawdzony obiekt ogólnoświatowej sieci Riu, tym razem na Sri Lance. Hotel posiada 501 pokoi, ale tak duża liczba nie wpływa w żaden sposób na komfort wypoczynku i nie musimy się martwić o leżaki już z samego rana. Hotel posiada 4,5*, ale wielu klientów ocenia go na 5*. Urlopowicze zachwycają się przede wszystkim przepysznym jedzeniem serwowanym w dwóch głównych restauracjach i trzech a'la carte. Ponadto zachwalają przemiłą, życzliwą i pomocną obsługę na najwyższym poziomie. Hotel posiada bar typu swim-up, więc nie wychodząc z basenu możemy ugasić pragnienie chłodnym koktajlem. Niewątpliwym atutem tego obiektu jest all inclusive 24 godziny na dobę. Riu Sri lanka pamiętał również o najmłodszych, bowiem do dyspozycji dzieci mamy: plac zabaw, basen ze zjeżdżalniami, wysokie krzesełka w restauracji oraz animacje dla dzieci w wieku 4-12 lat.

Okolica i atrakcje

Hotel położony jest bezpośrednio przy piaszczystej, 15- kilometrowej plaży, a więc jest to miejsce idealne dla spacerowiczów. Do centrum miejscowości Ahungalla mamy 1,5 kilometra., a tam podziwiać możemy kilka buddyjskich świątyń. Czas dojazdu z lotniska do obiektu wynosi około dwóch godzin.

Podsumowanie

Idealne miejsce na wypoczynek, zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi. Myślę, że większość się tu odnajdzie i spacerowicze, i łasuchy, i leniuchy.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.