blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • RIU Palace Cabo Verde 670x500 - RIU Palace Cabo Verde
  • RIU Palace Cabo Verde 4 670x500 - RIU Palace Cabo Verde
  • RIU Palace Cabo Verde 3 670x500 - RIU Palace Cabo Verde
  • RIU Palace Cabo Verde 2 670x500 - RIU Palace Cabo Verde
  • RIU Palace Cabo Verde 5 670x500 - RIU Palace Cabo Verde
  • RIU Palace Cabo Verde 6 670x500 - RIU Palace Cabo Verde
  • RIU Palace Cabo Verde 670x500 - RIU Palace Cabo Verde
Zyta Czekała
Zyta Czekała
TUI Centrum Podróży
z.czekala@happy-holiday.com.pl
T: +48 513 091 917

RIU Palace Cabo Verde

Santa Maria / RIU Palace Cabo Verde

Opis hotelu

Riu Cabo Verde to całkowicie wyremontowany obiekt należacy do renomowanej sieci RIU znanej z wysokiej jakości serwowanych usług jak i przepysznej kuchni. Znajdziecie tam cztery restauracje serwującą zarówno dania kuchni włoskiej, jak i proponującą kuchnię fusion – będącą coraz popularniejszą formą odkrywania tradycyjnych smaków w nowym wydaniu. Oprócz restauracji czekają na Was bary, w których serwowane są zarówno lokalne, jak i wybrane międzynarodowe alkohole.

Czekają na Was przestronne pokoje wyposażone w prysznic, klimatyzację, WiFi (gratis), sejf (gratis), a także minibar i telewizję.

Spragnieni słońca mogą wypocząć przy basenie, ale my polecamy plażę. Hotel jest położony bezpośrednio przy przepięknej, drobnopiaszczystej plaży o łagodnym zejściu. Leżaki i parasole należą do hotelu, więc możecie z nich korzystać za darmo.

Możecie też skorzystać z bogatejh oferty sportowej obejmującej aerobic, aqua fitness, stretching, kajaki, nurkowanie z maską, siatkówkę plażową oraz korty tenisowy.

W sąsiednim hotelu ClubHotel RIU Funana dorośli goście mogą skorzystać z sauny parowej, jacuzzi oraz sali fitness, a z kolei dzieci mogą szaleć na placu zabaw i pod okiem animatorów w miniklubie.

Okolica i atrakcje

RIU Cabo Verde położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży, około 1,5 km od centrum miejscowości Santa Maria będącej sercem regionu turystycznego Wysp Zielonego Przylądka. Uznawana jest za jedno z pięciu najlepszych miejsc do uprawiania surfingu i windsurfingu. Znajdziecie więc tu centra nurkowe i surfingowe, wypożyczalnie sprzętu, a także miejsca do odpoczynku po wodnych szaleństwach – klimatyczne bary, kafejki, restauracje oraz dyskotekę.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.