blog zespołu TUI CentrumPodróży

Avatar
TUI Centrum Podróży

T:

Hotel RIU Buena Vista 4* – Teneryfa

Playa Paraiso / RIU Buena Vista

Opis hotelu

Jesienią ubiegłego sezonu pilotowałam duży wyjazd grupowy. Wybierając hotel kierowaliśmy się wieloma czynnikami, tak aby każdy z 72 uczestników znalazł coś dla siebie i wspominał ten wyjazd jak najlepiej :)

Sama nazwa hotelu RIU Buena Vista w języku polskim oznacza "piękny widok", czym z pewnością może pochwalić się ten hotel. Usytuowany w klimatycznej miejscowości Playa Paraiso na południu wyspy, leży na wzniesieniu i dlatego też szczególnie polecam pokoje z widokiem na ocean!

Przede wszystkim renomowana, znana i ceniona na świecie hiszpańska sieć hoteli RIU, w której serwis i obsługa hotelu jest na najwyższym poziomie. Wszyscy uśmiechnięci i życzliwi :)

Proszę mi uwierzyć, że przy tak dużej grupie każdy z uczestników ma swoje wymagania i zachcianki, a hotel i jego personel pomagał mi bardzo sprawnie załatwić wszystkie sprawy. Goście byli zadowoleni z komfortowych i przestronnych pokoi.

Dwie restauracje - jedna w budynku głównym, druga hiszpańska, w której kanaryjskie, lokalne przysmaki zjemy przy pięknym zachodzie słońca - moja ulubiona.

Dwa duże baseny w centralnej części hotelu oraz mała, ale piaszczysta zatoczka poniżej obiektu do której prowadzi urokliwa promenada.

Okolica i atrakcje

Teneryfa jest największą wyspą archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wyspa wiecznej wiosny z dużą liczbą słonecznych dni z średnią temperaturą 20-22 stopni zimą i 26-28 stopni latem.

Pięknie zielona północ wyspy, gorące południe, wulkan Teide z niesamowitym widokiem, Loro Park (loro - papuga) jedna z głównych atrakcji dla najmłodszych i nie tylko z największym zbiorem gatunków papug w Europie, egzotycznych zwierząt i słynnych pokazów delfinów i orek. Dla fanów adrenaliny polecam Siam Park - aquapark, który dostarczy nam ekscytujących wrażeń!!!

Z hotelu RIU Buena Vista sprawnie dojedziemy komunikacją miejską lub autobusem do południowego kurortu Teneryfy - Costa Adeje, oddalonego o około 10 km od Playa Paraiso.

Costa Adeje kryje w sobie wiele sklepów, restauracji, kawiarni, piękną morską promenadę, a wieczorem tańce do białego rana przy hiszpańskich rytmach i muzyce na żywo. Tam na pewno nie znajdziecie Państwo nudy!!!

Czas dojazdu z lotniska to około 40 - 50 minut.

 

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.