blog zespołu TUI CentrumPodróży

 • 1 670x500 - Relaks w Egipcie - Jaz Aquamarine
 • 2 670x500 - Relaks w Egipcie - Jaz Aquamarine
 • 3 670x500 - Relaks w Egipcie - Jaz Aquamarine
 • 4 670x500 - Relaks w Egipcie - Jaz Aquamarine
 • 5 670x500 - Relaks w Egipcie - Jaz Aquamarine
 • 6 670x500 - Relaks w Egipcie - Jaz Aquamarine
 • 7 670x500 - Relaks w Egipcie - Jaz Aquamarine
 • 8 670x500 - Relaks w Egipcie - Jaz Aquamarine
 • 9 670x500 - Relaks w Egipcie - Jaz Aquamarine
 • 10 670x500 - Relaks w Egipcie - Jaz Aquamarine
Joanna Czajka
Joanna Czajka
TUI Centrum Podróży
j.czajka@happy-holiday.com.pl
T: + 48 722 002 425

Relaks w Egipcie – Jaz Aquamarine

Hurghada / Jaz Aquamarine

Opis hotelu

Hotel Jaz Aquamaine to luksusowy obiekt w Egipcie, dostępny dla każdego! Już przy wejściu wita nas uśmiechnięty i pomocny personel w przestronnym lobby.

Tuż obok znajduje się lobby bar, w którym możemy skosztować napojów w przepięknie urządzonym, bardzo klimatycznym wnętrzu.

Jaz Aquamarine dysponuje pokojami dwuosobowymi oraz rodzinnymi (dwa pokoje łączone drzwiami). Pokoje są czyste, gustowne, przestronne. Znajdziemy w nich zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Przez całą długość terenu hotelowego, wzdłuż budynków mamy kompleks basenów, które przy budynku lobby przekształcają się w przepiękny wodospad podświetlany wieczorem. Na całym terenie zachwyci nas zadbany ogród, z kwiatami, krzewami i palmami.

Przy basenie, tuż przy plaży znajduje się bar z napojami oraz snack bar. W wyznaczonych godzinach możemy zjeść w nim makaron, zupy, pizze i dania z karty - burgery, sałatki, zestawy obiadowe. Zestawy obiadowe oraz napoje w snack barze podawane są przez kelnerów.

Przy plaży znajduje się Aquapark, który niewątpliwe zadowoli amatorów wodnego szaleństwa.

Sama plaża jest bardzo ładna, łagodne wejście do wody, długo płytko, warto ze sobą zabrać obuwie kąpielowe z uwagi na koralowce. W tym rejonie spotykamy się z częstymi przypływami i odpływami, tak wiec czasami w ciągu jednego dnia morze będziemy mieć tuż przy hotelowej plaży, a już parę godzin później 200 metrów dalej, co wcale nie umniejsza atrakcyjności plaży, bowiem przy odpływie bez zamaczania możemy podziwiać koralowce.

Kompleks basenów to nie tylko wodne szaleństwo ze zjeżdżalniami oraz liczne wodne zabawy prowadzone przez zespół animatorów, ale również cisza i spokój w specjalnie do tego przygotowanym basenie z wygodnymi leżakami wodnymi.

Restauracje w Jaz Aquamarin są czyste, duże, również urządzone ze smakiem w typowym arabskim stylu. Jedzenie pyszne i bardzo duży wybór! Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie! O byciu głodnym nie ma mowy! Mamy tu dania kuchni egipskiej (często przyrządzane w formie show cooking na zewnątrz restauracji) jak i dania kuchni międzynarodowej.

Będąc w Jaz Aquamarine możemy korzystać z infrastruktury sąsiedniego hotelu Jaz Bluemarine.

Pobyt w tym hotelu będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okolica i atrakcje

Jazz Aquamarine położony jest zaledwie 20 min jazdy od lotniska i tylko 17 hm od centrum Hurghady. Do centrum bez problemu dostaniemy się taksówką, za którą nie powinniśmy zapłacić więcej niż 50LE (ok 2,5 USD), albo hotelowym autobusem - dodatkowo płatna usługa.

W hotelu znajduje się bankomat, którym wymienimy dolary lub euro na funty egipskie lub wypłacimy gotówkę z konta (tylko w funtach egipskich!)

 

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
 • Odwiedzonych krajów
 • Sprawdzonych hoteli
 • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.