blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • porto2 670x500 - Porto Bay Falesia
  • porto 670x500 - Porto Bay Falesia
  • porto1 670x500 - Porto Bay Falesia
  • porto2 670x500 - Porto Bay Falesia
  • porto4 670x500 - Porto Bay Falesia
Kamila Pacenko
Kamila Pacenko
TUI Centrum Podróży
k.pacenko@happy-holiday.com.pl
T: +48 509 236 209

Porto Bay Falesia

Olhos d’Agua / Porto Bay Falesia

Opis hotelu

Porto Bay Falesia należy do znanej i renomowanej sieci portugalskich hoteli znanych z rewelacyjnej obsługi oraz pysznego jedzenia.

W hotelu znajdują się 2 restauracje (główna i a'la carte), bar przekąskowy oraz bar koktajlowy. W obiekcie funkcjonują trzy typy wyżywienia - śniadania, HB oraz pełne wyżywienie. Dla nowożeńców hotel przygotował pakiet: wino musujące i kwiaty w pokoju w dniu przyjazdu (za okazaniem świadectwa zawarcia małżeństwa)

Do dyspozycji gości jest centrum spa oferujące całą gamę zabiegów oraz masaży, możliwość korzystania z sali fitness czy sauny. Dla rodzin z dziećmi przygotowano m.in. brodzik czy zajęcia w miniklubie. Wieczorem warto udać się na kolację przy świecach do jednej z hotelowych restauracji, a następnie wziąć udział w programie animacyjnym. Obiekt wyróżniono Certyfikatem jakości na TripAdvisorze.

Okolica i atrakcje

Hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych klifów będących wizytówką tej części Portugalii. Z obiektu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na 5,5 kilometrową piaszczystą plażę oraz ocean. Z drugiej strony, w spacerowej odległości (5-10 min), znajdziemy niewielką, ale uroczą miejscowość Olhos d’Agua z restauracjami i sklepami. Hotel oferuje także transport (płatny) do większego kurortu, jakim jest Albufeira.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.