blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • Ocean Riviera 1 670x500 - OCEAN RIVIERA PARADISE
  • Ocean Riviera 1 670x500 - OCEAN RIVIERA PARADISE
  • Ocean Riviera 2 670x500 - OCEAN RIVIERA PARADISE
  • Ocean Riviera 3 670x500 - OCEAN RIVIERA PARADISE
  • Ocean Riviera 4 670x500 - OCEAN RIVIERA PARADISE
  • Ocean Riviera 5 670x500 - OCEAN RIVIERA PARADISE
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

OCEAN RIVIERA PARADISE

Playa del Carmen / Ocean Riviera Paradise

Opis hotelu

To nowo wybudowany, 5-gwiazdkowy hotel z doskonałą lokalizacją i wysokim standardem usług. . Na terenie obiektu czekają 4 baseny zewnętrzne, 10 barów i 9 restauracji z różnorodną kuchnią z całego świata. Relaksujący wypoczynek zagwarantują przestronne i świetnie wyposażone junior suity. Tak naprawdę są 3 osobne części w tym hotelu, jedna dla rodzin z dziećmi, druga dla par, i trzecia tzw. privelege usytuowana najbliżej plaży. W części dla rodzin bardzo ciekawy aquapark. 9 różnych restauracji zapewni jedzenie z różnych części świata, od Japonii do Meksyku. Dodatkowo na terenie hotelu jest kilka sklepików i kasyno.

Okolica i atrakcje

Obiekt położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży, zaledwie 10 min od Playa del Carmen ze słynną 5th Avenue – tu znajdziecie sklepy, bary i najlepsze lokale rozrywkowe, polecam osobiście Cocobongo- niesamowite show! Gdyby co to polecę też kilka fajnych restauracji nad samym morzem. Oczywiście jest to też dobra baza wypadowa na zobaczenie jednych z najciekawszych zabytków Meksyku, jak np. Chichen Itzy. Coba czy Tulum. Choć tak naprawdę w Meksyku jest mnóstwo opcji zarówno jeśli chodzi o zwiedzanie jak i rozrywkowych.

 

Podsumowanie

Hotel Ocean Riviera Paradise jest idealną opcją zarówno dla rodzin z dziećmi jak i par. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli ktoś lubi nowo wybudowany hotele o nowoczesnym designie, z bardzo dobrą kuchnią to polecam! Osobiście widziałem go we wrześniu i myślę, że jeszcze tam wrócę!

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.