blog zespołu TUI CentrumPodróży

Avatar
TUI Centrum Podróży

T:

Nudne narty? Sella Ronda tego nie oferuje!

Gdzie na narty w środku zimy? Dla mnie odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta- Włochy. Trochę ogólnie powiedziane. No dobrze- niech będzie, że zdradzę moją ulubioną miejscówkę na zimowe szaleństwo. Poznajcie narciarską karuzelę- oto Sella Ronda!

 

Sella Ronda nie jest jako takim regionem narciarskim, to masyw w Dolomitach, dookoła którego poprowadzony jest niesamowicie ciekawy całodzienny szlak narciarski. Wchodzi w skład mega kompleksu narciarskiego- Dolomiti Superski, który w ramach jednego karnetu łączy ponad 1200km tras zjazdowych.  Łączy w sobie 4 doliny: Val Gardena, Alta Badia, Arabba i Val di Fassa, więc dostęp do niej jest bardzo korzystny, bo rozpocząć swoją przygodę z Sella Ronda można praktycznie z każdej miejscowości leżącej w jednej z tych dolin. Do przejechania mamy 23 km na nartach i dodatkowe 15 km na wyciągach, a przewyższenia oscylują w okolicy 4500m. Jeśli dodamy do tego przewyższenia pokonywane podczas wjazdów wyciągami, w ciągu całego dnia pokonamy wysokość większą niż Mount Everest! Pokonanie całej trasy zajmuje cały dzień i poza dobrą kondycją fizyczną nie wymaga od narciarza niespotykanych umiejętności posługiwania się sprzętem zimowym.

 

Jeśli czasem czujecie, że „normalne” narciarstwo typu góra-dół nic nowego już nie oferuje- spróbujcie Sella Rondy. Można ją pokonać  w dwóch kierunkach, czyli poznamy dużo więcej tras, kompleksów i miejscowości. A jeśli Wam się gdzieś spodoba, możecie jeździć tam do końca dnia, a potem Skubis odwiezie Was do miejscowości, w której mieszkacie. Proste!

 

Nie ma się nad czym zastanawiać, zapraszamy do biur!

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.