blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • Najpopularniejsze kierunki podróży zagranicznych
Maciej Gołaś
Maciej Gołaś
TUI Centrum Podróży
mg@tui.poznan.pl
T:

Najpopularniejsze kierunki podróży zagranicznych

Każdy z nas uwielbia wakacje. Jest to czas, w którym sytuacje stresowe odstawiamy na bok, a uśmiech i radość towarzyszy nam codziennie.

Wakacje to także czas odpoczynku, relaksu oraz  refleksji i nabrania innego spojrzenia na swoje życie. Aby nasz urlop był udany, warto wybrać się w niezwykłe miejsce. Najchętniej decydujemy się na zagraniczne podróże.  Słońce, ciepła woda, palmy na tym zależy nam najbardziej. Jest to trend, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów. Osoby, które planują rodzinne wakacje z całą pewnością będą wybierać inne udogodnienia w hotelu niż osoby, które podróżują bez dzieci. Rodziny z dziećmi bardzo chętnie na swój wypoczynek wybiera słoneczne regiony. Turcja jest strzałem w dziesiątkę. Liczne i bezpieczne wodne atrakcje dla dzieci, zjeżdżalnie, świetne animacje oraz zajęcia sportowe w trakcie dnia, sprawią, że nasze dzieci nie będą się nudzić. Dodatkowo pyszna, tradycyjna turecka kuchnia będzie  niezwykłym doświadczeniem kulinarnym dla każdego. Bułgaria, Chorwacja, Tunezja to także bardzo popularne kierunki wybierane przez rodziny z dziećmi. Jeśli podróżujemy sami lub kiedy nasze dzieci są już starsze, najchętniej decydujemy się na włoskie, greckie lub hiszpańskie wakacje. W tych rejonach oprócz ciepłych promieni słonecznych, będziemy mieć także możliwość  odkrywania i szerszego poznania naszej historii. Zachwycające widoki, zapierając dech zabytki oraz pyszna kuchnia sprawi, że wakacje będą połączeniem odpoczynku i poznawania kultury.

 

Wakacje przez cały rok

Najchętniej wybieramy się na wakacje w miesiącach od maja do września. Jednak podróżować i eksplorować świat możemy przez cały rok. W ofertach First Minute mamy możliwość skorzystania z ciekawych ofert wyjazdowych. W porze zimowej chętnie odwiedzanymi kierunkami są Karaiby. Biały, piaszczysty piasek wraz z niebiańskim oceanem, grającą muzyką na ulicach będzie niezwykłym przeżyciem. Dominikana, Kuba czy Jamajka to gwarancja nie tylko odpoczynku, ale także niezwykłych wspomnień. Jeśli lubimy kierunki Dalekiego Wschodu lub Azji, warto wybrać się na wyjazd w porze zimowej do Tajlandii, na Bali lub Malediwy. Z całą pewnością będą to trafione w dziesiątkę kierunki.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.