blog zespołu TUI CentrumPodróży

 • Mikri Poli Kos 5 670x500 - MIKRI POLI KOS
 • Mikri Polis Kos 1 670x500 - MIKRI POLI KOS
 • Mikri Poli Kos 2 670x500 - MIKRI POLI KOS
 • Mikri Poli Kos 3 670x500 - MIKRI POLI KOS
 • Mikri Poli Kos 4 670x500 - MIKRI POLI KOS
 • Mikri Poli Kos 5 670x500 - MIKRI POLI KOS
 • Mikri Poli Kos 6 670x500 - MIKRI POLI KOS
 • Mikri Poli Kos 7 670x500 - MIKRI POLI KOS
 • Mikri Poli Kos 8 670x500 - MIKRI POLI KOS
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

MIKRI POLI KOS

Kardamena / Mikri Poli

Opis hotelu

Club Mikri Poli to rodzinny hotel położony w turystycznej miejscowości Kardamena. Pobyt w tym nowoczesnym obiekcie spodoba się zwłaszcza dzieciom, na które czeka znakomita zabawa w nowoczesnym aquaparku z kolorowymi zjeżdżalniami i statkiem pirackim. Dorosłych nie zawiedzie bogata infrastruktura sportowa, pozwalająca zadbać o formę także w czasie wakacji. Najmłodsi goście chętnie spędzą czas z polskojęzycznymi animatorami w miniklubie lub na placu zabaw. Wieczorami rodziny mogą się wybrać na przedstawienie do jednego z amfiteatrów lub delektować się potrawami serwowanymi w ramach all inclusive. Wszystkie pokoje w tym hotelu mają oddzielną część sypialną dla dzieci wiec można je wcześniej położyć spać i komfortowo jeszcze spędzić wieczór. Wszystkie pokoje są odnowione i ładne. Jadłem w tym hotelu lunch i naprawdę nie ma na co narzekać. Duży wybór, wszystkie potrawy dobre lub bardzo dobre, dużo miejsc do siedzenia, więc nie ma problemu z wolnym stolikiem. Małym minusem tego hotelu jest plaża, która jest bardzo wąska i piaszczysto- kamienista i do tego oddalona niewielką uliczką. Aquapark jest położony trochę wyżej w stosunku do samego hotelu. Na pewno plusem tego hotelu jest bezpłatne Wifi na całym terenie.

Okolica i atrakcje

Z hoteli Mikri Poli blisko jest do miejscowości Kardamena, drugiej największej na wyspie. Jest to odległość około 2km. To miejscowość typowo turystyczna, która tętni życiem, szczególnie wieczorem, gdzie wszyscy, który chcą poimprezować przybywają z okolicznych hoteli właśnie tutaj. W ciągu dnia to typowo turystyczna grecka mieścina, z leniwie toczącym się życiem, gdzie można dobrze zjeść, czegoś się napić a także zakupić jakieś pamiątki czy miejscowe specjały. Dodatkowo znajduje się tam mały port. Naprawdę w Kardamenie fajnie można spędzić trochę czasu. Z okolic hotelu jest przepiękny widok na kilka wysp wulkanicznych z czego ja najbardziej polecam wyspę Nissyros. Warto tam pojechać na wycieczkę i zobaczyć jak ona wygląda.Hotel Mikri Poli może też być bardzo dobrą bazą wypadową do odwiedzenia półwyspy Kefalos, z przepięknymi plażami i widokami. Trochę dalej jest do stolicy wyspy, miasta Kos, ale też spokojnie można do tej miejscowości dojechać.

Podsumowanie

Polecam ten hotel przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Polskojęzyczna animacja oraz zjeżdżalnie na pewno spodobają się większości dzieci. Dodatkowo duży amfiteatr zapewni wiele animacji zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem. Bardzo blisko stąd do miasteczka Kardamena, które koniecznie polecam odwiedzić, choćby żeby zjeść coś dobrego w lokalnej knajpie, napić się lokalnego piwa Mythosa albo Alfę i kupić jakieś pamiątki. Dobry standard zakwaterowania i dobre jedzenie zapewnią udany wypoczynek wszystkich gościom! Naprawdę polecam!

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
 • Odwiedzonych krajów
 • Sprawdzonych hoteli
 • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.