blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • Viva 1 670x500 - MEKSYK
  • Viva 1 670x500 - MEKSYK
  • Viva 2 670x500 - MEKSYK
  • Viva 3 670x500 - MEKSYK
  • Viva 4 670x500 - MEKSYK
  • Viva 5 670x500 - MEKSYK
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

MEKSYK

Playa del Carmen / Viva Wyndham Maya

Opis hotelu

Hotel Viva Wyndham Maya to położony przy piaszczystej plaży na wybrzeżu Riviera Maya popularny hotel klubowy z niezobowiązującą, wakacyjną atmosferą. Każdy z gości znajdzie tu coś dla siebie, by cieszyć się wspaniałymi wakacjami (np. lekcje tańca karaibskiego). Resort znany jest z bogatej oferty sportowej oraz świetnych restauracji, które w ramach all inclusive serwują pyszne posiłki. Goście doceniają także lokalizację kompleksu - srebrzystobiała plaża, lazurowe wody Morza Karaibskiego oraz strefy relaksu z parasolami krytymi tradycyjną strzechą. Wakacje w tym miejscu to przede wszystkim mnóstwo atrakcji dla całej rodziny i nielimitowany dostęp do barów, restauracji i rozrywek sportowych.

Okolica i atrakcje

Hotel Viva Wyndham Maya zlokalizowane jest w rejonie hotelowym Playacar blisko Playa del Carmen. Blisko stąd do Tulum, gdzie można zobaczyć pozostałości kultur, które kiedyś zamieszkiwały te tereny. Blisko jest też do samego Playa del Carmen, gdzie można przejść się słynną 5th Avenue i porobić zakupy albo skosztować lokalnych przysmaków. Można,a nawet zalecam wybrać się na najsłynniejszą piramidę w Meksyku czyli Chichen Itzę, a następnie zwiedzić typowe meksykańskie miasto- Meridę. Jest tam chociażby katedra w której bywał sam Jan Paweł II.

Podsumowanie

Polecamy go ze względu na dobrą lokalizację oraz stosunek cena/jakość. Jeżeli ktoś nie oczekuje luksusów to hotel spełni stawiane przed nim wymagania!

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.