blog zespołu TUI CentrumPodróży

 • DSCF2485 670x500 - LYTTOS BEACH
 • DSCF2473 670x500 - LYTTOS BEACH
 • DSCF2475 670x500 - LYTTOS BEACH
 • DSCF2477 670x500 - LYTTOS BEACH
 • DSCF2479 670x500 - LYTTOS BEACH
 • DSCF2480 670x500 - LYTTOS BEACH
 • DSCF2482 670x500 - LYTTOS BEACH
 • DSCF2485 670x500 - LYTTOS BEACH
 • DSCF2486 670x500 - LYTTOS BEACH
 • DSCF2487 670x500 - LYTTOS BEACH
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

LYTTOS BEACH

Anissarras / Lyttos Beach

Opis hotelu

Hotel Lyttos Beach powstał bezpośrednio przy plaży- jednej z najładniejszych w tej części wyspy. Tak naprawdę całą rodzina znajdzie tutaj coś dla siebie. Basen olimpijski oraz wodne zjeżdżalnie to naprawdę duży plus tego hotelu. Na najmłodszych czeka też statek piracki, gdzie pociechy poczują się jak prawdziwi piraci z Karaibów. Dla rodziców przygotowano bogatą infrastrukturę sportową, m.in. 15 kortów tenisowych (zresztą na terenie tego hotelu odbywa się turniej tenisowy), centrum fitness oraz boisko do minifutbolu. Teren hotelu jest bardzo duży, dobrze zagospodarowany. Sam ogród jest bardzo rozległy i przepiękny- ma około 150tys. m2. Leżaki i parasole są w cenie zarówno przy basenie jak i na plaży. WIFI jest na terenie całego hotelu w cenie. Bardzo dobre wyżywienie zarówno w restauracji jak i tawernie.

Okolica i atrakcje

Hotel położony jest w Anissaras, bezpośrednio przy plaży, blisko centrum Hersonissos- ok. 5km- gdzie można sobie też poimprezować. Blisko jest też do lotniska w Heraklionie- ok. 20km. Na pewno warto wybrać się na wycieczkę fakultatywną Tajemnicza Spinalonga podczas której zwiedzimy ruiny zamku weneckiego, później przebudowanego przez Turków oraz zaadaptowanego na początku XX wieku na szpital dla trędowatych. Następnie popłyniemy na godzinny wypoczynek na plaży z możliwością odbywania kąpieli wodnych, a wyjazd ten zakończymy lunchem na statku. Drugą opcją, którą bardzo polecam jest wyjazd na wieczór kreteński. Odbywa on się w górach, w typowo kreteńskiej wiosce. Na miejscu jest pokaz lokalnych tańców oraz liczne zabawy, również dla turystów. Serwowana jest tam kolacja, z nieograniczoną ilością wina białego i czerwonego. Tak naprawdę na Krecie opcji zwiedzania jest mnóstwo, dla każdego coś się znajdzie. Można choćby popłynąć na Santorini, czy na Złotą Wyspę

Podsumowanie

Jeśli chcemy wypocząć w dobrym hotelu, z mnóstwem atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych to ten hotel będzie bardzo dobrym wyborem. Sama Kreta- to Królowa Greckich Wysp, miłośników relaksu przyciąga najdłuższym latem w Europie i kilkukilometrowymi plażami. Tych, którzy lubią historię i zwiedzanie- bogactwem swej kultury, zabytkami i niepowtarzalną atmosferą maleńkich wiosek w głębi wyspy.

Lyttos Beach można polecić naprawdę każdemu!

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
 • Odwiedzonych krajów
 • Sprawdzonych hoteli
 • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.