blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • 111111 1 - LUX* Belle Mare
  • 222222 - LUX* Belle Mare
Kamila Pacenko
Kamila Pacenko
TUI Centrum Podróży
k.pacenko@happy-holiday.com.pl
T: +48 509 236 209

LUX* Belle Mare

Opis hotelu

Cudowny hotel dla wymagających! LUX* Belle Mare to bardzo mocne 5* Położony jest bezpośrednio przy jednej z piękniejszych plaż na wyspie. Na terenie hotelu znajdziemy atrakcje, o których nawet byśmy nie pomyśleli – własna pażalnia kawy, herbaciarnia, zielarnia, klub fotografa, pracownia artystyczna – goście uczą się tworzyć nowe rzeczy z przedmiotów codziennego użytku.

W hotelu znajduje się m.in. własny mini browar Brewing company – smaczne piwo, truck food z fast foodem, Rum bar – 150 rodzajów rumu z całego świata. Organizowane są utaj również kursy gotowania.

Okolica i atrakcje

Z ciekawostek, na terenie hotelu znajduje się drzewko życzeń – każdy z gości hotelowych otrzymuje karteczkę na której ma napisać swoje marzenie i adres mailowy – hotelarz raz w roku robi losowanie ze wszystkich karteczek i spełnia jedno marzenie z jednej karteczki. Druga wylosowana karteczka wygrywa pobyt w hotelu na 5 dni w wybranym przez siebie terminie. Uważam że jest to jeden z najlepszych obiektów na całej wyspie – dla bardzo wymagających! Super dla par, rodzin – wszystkich!

Podsumowanie

Hotelowe SPA posiada własną linię kosmetyków. Obiekt ten jest bardzo luksusowy. W całym hotelu odczuć można piękny cytrusowy zapach.

Obiekt posiada bardzo rodzinny, duży kompleks basenowy. Bar przy plaży czynny do północy. Świetnie wyposażony jest klub dla dzieci i nastolatków – bilard, piłkarzyki, szachy, bar, ping pong, liczne zajęcia.

W hotelu znajdują się 3 budki telefoniczne z których można zadzwonić za darmo do każdego miejsca na ziemi.

Na gości czeka też klub fitness, który jest czynny od 06:00 do 22:00.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.