blog zespołu TUI CentrumPodróży

 • Dimi1 670x500 - Dimitrios Village
 • Dimi1 670x500 - Dimitrios Village
 • dimi2 670x500 - Dimitrios Village
 • dimi3 670x500 - Dimitrios Village
 • dimi3 670x500 - Dimitrios Village
 • dimi4 670x500 - Dimitrios Village
 • dimi5 670x500 - Dimitrios Village
 • dimi6 670x500 - Dimitrios Village
 • dimi7 670x500 - Dimitrios Village
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

Dimitrios Village

Rethymnon / Dimitrios Village

Opis hotelu

Ten hotel to idealna propozycja na rodzinne, greckie wakacje. Obiekt ma 4* i jest usytuowany przy szerokiej, piaszczystej plaży. Hotel od tętniącego życiem Rethymnonu dzieli kilka minut drogi autobusem lub około godzinny spacer deptakiem. Jest to bardzo dobra baza wypadowa na zwiedzanie wyspy.

Na rodziny z dziećmi czeka wiele udogodnień takich jak basen dla dzieci ze zjeżdżalnią, miniklub, pokój gier i zabaw oraz plac zabaw. Dla najmłodszych serwowany jest specjalny bufet. Hotel dysponuje też łóżeczkami dla niemowląt i wysokimi krzesełkami w restauracji. Za dodatkową opłatą dostępna jest także opieka nad dziećmi.

Na dorosłych czeka lekki program animacyjny oraz muzyka na żywo. W całym hotelu dostępne jest darmowe wifi. Na terenie hotelu znajdują się sklep z pamiątkami oraz minimarket.

Oprócz głównych posiłków serwowane są także przekąski, lody oraz kawa i herbata w godzinach popołudniowych. Na śpiochów czeka późne śniadanie. Hotel dysponuje dwoma restauracjami- z daniami kuchni greckiej oraz międzynarodowej, w obu odbywają się pokazy show cooking. Ponadto restauracja główna posiada oddzielną strefę dla osób palących.

Okolica i atrakcje

Warto udać się do pobliskiego Rethymnonu, które jest trzecim pod względem wielkości miastem na Krecie. To tutaj znajduje się największy wenecki zamek na Krecie zwany Fortezza z Meczetem Sułtana Ibrahima. Obowiązkowym punktem będzie także przepiękna Fontanna Rimondi, gdzie woda tryska z trzech lwich paszczy. Prawdziwy fan historii nie może ominąć Muzeum Archeologicznego, znajdującego się w byłym weneckim więzieniu. Ponadto spacerując po Rethymnonie nie można ominąć weneckiej bramy Megali Porta oraz pochodzącego z XIII wieku starego portu z niewielką latarnią morską.

Podsumowanie

Hotel Dimitrios Village to idealne miejsce na rodzinne wakacje dla rodziny z dziećmi, ale także osób, które chcą mieć w hotelu dobry standard w świetnej lokalizacji.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
 • Odwiedzonych krajów
 • Sprawdzonych hoteli
 • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.