blog zespołu TUI CentrumPodróży

Zyta Czekała
Zyta Czekała
TUI Centrum Podróży
z.czekala@happy-holiday.com.pl
T: +48 513 091 917

Komfortowy wypoczynek na Formenterze w hotelu RIU La Mola

Formentera to jedna z najbardziej malowniczych, rajskich wysepek gwarantujących niezapomniane wakacje na Morzu Śródziemnym. Wyspa słynie z długich piaszczystych plaż, a krajobraz zdobią dwa słone jeziora znajdujące się na północy wyspy. Plaże uważane są za najlepsze  na całym wybrzeżu Morza Śródziemnego, a najdłuższa z nich to plaża Playa Mitjorn o długości 8 km, przy której znajduje się hotel Riu La Mola.

Hotel należy do znanej sieci Riu gwarantującej urlop na najwyższym poziomie. Położony w spokojnej okolicy jest świetną baza wypadową do zwiedzania wyspy. Dla rodzin z dziećmi hotel przygotował wiele atrakcji w ramach klubu RiuLand oraz codziennych animacji prowadzonych zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

 

Do dyspozycji gości pozostają:

 2 baseny zewnętrzne (w tym jeden dla dzieci)

 taras słoneczny

 3 restauracje (główna, a la carte)

 3 bary

 Wi-Fi (w całym hotelu, w cenie)

 terminal internetowy (płatny)

 leżaki, parasole (przy basenie w cenie, na plaży płatne)

 ręczniki (za kaucją)

 

Dla dzieci hotel oferuje:

 plac zabaw

 basen dla dzieci

 miniklub dla dzieci (4-12 lat)

 łóżeczka (na zapytanie, w cenie)

 opieka nad dziećmi (na zapytanie, płatna)

 

Do dyspozycji gości hotel przygotował zakwaterowanie w pokojach w budynku głównym oraz komfortowych bungalowach.  Smakosze mogą skorzystać z oferty kulinarnej serwowanej w ramach wyżywienia HB – istnieje również możliwość spożywania kolacji w restauracjach tematycznych (w cenie, konieczna rezerwacja).

 

Obiekt położony jest ok. 15 km od portu La Sabina oraz ok. 12 km  od San Francisco i Es Pujol, w niedalekiej odległości znajduje się supermarket, a tuż przy hotelu zlokalizowany jest przystanek autobusowy.

Hotel uznawany jest za najlepszy na Formenterze.

 

 

Riu la Mola 1 300x300 - Komfortowy wypoczynek na Formenterze w hotelu RIU La MolaRiu la mola 5 300x300 - Komfortowy wypoczynek na Formenterze w hotelu RIU La MolaRiu la mola 4 300x300 - Komfortowy wypoczynek na Formenterze w hotelu RIU La MolaRiu la Mola 3 300x300 - Komfortowy wypoczynek na Formenterze w hotelu RIU La MolaRiu La mola 2 300x300 - Komfortowy wypoczynek na Formenterze w hotelu RIU La MolaRiu la mola 1 300x300 - Komfortowy wypoczynek na Formenterze w hotelu RIU La Mola

 

 

 

 

 

 

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.