blog zespołu TUI CentrumPodróży

Karolina Siedlewska
Karolina Siedlewska
TUI Centrum Podróży
k.siedlewska@happy-holiday.com.pl
T: +48 722 002 425

KENIA – rajski wypoczynek połączony z safari w Taita Hills !!

W swojej ofercie posiadamy pakiet łączący 6-dniowy pobyt w dowolnie wybranym przez Państwa hotelu wraz z 2-dniowym safari pozwalającym na podziwianie afrykańskiej przyrody. Jest to idealny wybór dla osób chcących zarówno wypocząć jak i przeżyć fantastyczną przygodę w jednym z kenijskich rezerwatów. Rajski wypoczynek mogą Państwo sobie urozmaicić wyjazdem na safari. Wyprawa połączona jest z obserwacją dzikich zwierząt w Taita Hills – rezerwacie położonym 200 km na północny zachód od Mombasy, stanowiącym naturalne środowisko dla niemal 50 różnych gatunków zwierząt. Podążając za zwierzyną mijamy przepiękny i unikatowy krajobraz sawanny. Możemy tutaj spotkać: słonie, zebry, żyrafy, antylopy, bawoły czy pawiany.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Michał Nowacki
Idealna propozycja na rodzinny wypoczynek pełen atrakcji na wyspie, gdzie słońce świeci niemal 300 dni w roku czyli hotel Leonardo Laura Beach & Splash Resort
Michał Nowacki
Położony bezpośrednio przy plaży hotel Club Palm Azur to idealne miejsce na rodzinne wakacje w fantastycznej atmosferze.