blog zespołu TUI CentrumPodróży

Karolina Siedlewska
Karolina Siedlewska
TUI Centrum Podróży
k.siedlewska@happy-holiday.com.pl
T: +48 722 002 425

KENIA – rajski wypoczynek połączony z safari w Taita Hills !!

W swojej ofercie posiadamy pakiet łączący 6-dniowy pobyt w dowolnie wybranym przez Państwa hotelu wraz z 2-dniowym safari pozwalającym na podziwianie afrykańskiej przyrody. Jest to idealny wybór dla osób chcących zarówno wypocząć jak i przeżyć fantastyczną przygodę w jednym z kenijskich rezerwatów. Rajski wypoczynek mogą Państwo sobie urozmaicić wyjazdem na safari. Wyprawa połączona jest z obserwacją dzikich zwierząt w Taita Hills – rezerwacie położonym 200 km na północny zachód od Mombasy, stanowiącym naturalne środowisko dla niemal 50 różnych gatunków zwierząt. Podążając za zwierzyną mijamy przepiękny i unikatowy krajobraz sawanny. Możemy tutaj spotkać: słonie, zebry, żyrafy, antylopy, bawoły czy pawiany.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Bożena Stankowska
Djerba, wyspa na Morzu Śródziemnym, to jedno z ulubionych miejsc europejskich turystów. Wszystko za sprawą korzystnej lokalizacji w południowej części kraju oraz wysokich temperatur, które nie spadają poniżej 15 st. Celsjusza nawet w środku zimy. Wyspa przyciąga turystów również swoim niezwykłym charakterem, pięknymi plażami oraz doskonałą bazą hotelową.
Joanna Czajka
Hotel Mövenpick Resort & Spa El Gouna to naprawdę wyjątkowy hotel. Położony pośród egzotycznego ogrodu pełnego wysokich palm i tropikalnych kwiatów cieszy się dobrymi opiniami gości, co potwierdza certyfikat jakości 2013 na portalu TripAdvisor. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Osobom aktywnym polecamy bogatą ofertę sportową, smakoszom all inclusive pełne rozmaitych przysmaków, plażowiczom piaszczystą plażę, a najmłodszym rozrywkę i zabawę zapewnianą przez hotelowych animatorów.