blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • Kaliakra 670x500 - KALIAKRA PALACE
  • IMG 4646 670x500 - KALIAKRA PALACE
  • IMG 4648 670x500 - KALIAKRA PALACE
  • IMG 4652 670x500 - KALIAKRA PALACE
  • IMG 4655 670x500 - KALIAKRA PALACE
  • IMG 4673 670x500 - KALIAKRA PALACE
Anna Szaban
Anna Szaban
TUI Centrum Podróży
a.szaban@happy-holiday.com.pl
T: + 48 726 777 765

KALIAKRA PALACE

Złote Piaski / Kaliakra Palace

Opis hotelu

Hotel Kaliakra Palace 4* jest położony nieco powyżej poziomu morza, oddzielony jedynie promenadą od szerokiej i piaszczystej plaży. Idealne miejsce dla dorosłych i rodzin z dziećmi - wejście do morza jest płytkie i piaszczyste. Dookoła hotelu zielono, jest wydzielona strefa z mini clubem i placem zabaw dla dzieci. Są 2 baseny - jeden mniejszy obok hotelu, drugi większy poziom niżej. Dla dzieci basen ze małymi zjeżdżalniami. Jest także basen wewnętrzny podgrzewany. Dzięki tarasowej budowie mamy piękny widok na morze i plażę. Pokoje w hotelu są nowocześnie urządzone i przestronne. Część pokoi z widokiem na morze za dodatkową opłatą. Jest restauracja główna z zewnętrznym tarasem, kuchnia różnorodna, specjalne menu dla dzieci. All inclusive 24h, hotelowe animacje odbywają się 6 dni w tygodniu dla dorosłych i dzieci. Na plaży znajduje się bar oraz jest możliwość wypożyczenia (odpłatnie) leżaków. 

Okolica i atrakcje

Wzdłuż plaży jest promenada, którą w ok. 10 min spacerem można dojść do centrum Złotych Piasków, gdzie mamy wiele klubów, barów, restauracji, sklepów itp. W sezonie jest dość tłoczno i gwarno, jak to zwykle bywa w kurortach. Warto wybrać się na wycieczkę do Bałcziku, gdzie znajduje się letnia rezydencja królowej Marii oraz ogród botaniczny z jedną z największych kolekcji kaktusów. Będąc tam trzeba koniecznie udać się na Przylądek Kaliakra - wysokie klify z piaskowca, błękitne laguny robią wielkie wrażenie,  dojazd ok 30-40 min. W połowie drogi znajduje się też rezerwat Albena - w otoczeniu lasu, prawdziwa oaza spokoju, piękne szerokie i długie plaże z jasnym piaskiem. 

Podsumowanie

Hotel Kaliakra Palace polecam wszystkim,którzy szukają odpoczynku oraz dostępu do wieczornych atrakcji kurortu.Zdecydowanym atutem jest tutaj lokalizacja oraz standard hotelu, nikt tu się nie będzie nudzić!

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.