blog zespołu TUI CentrumPodróży

Michalina Gordon (Ziemińska)
Michalina Gordon
TUI Centrum Podróży
m.gordon@happy-holiday.com.pl
T: +48 509 236 525

Hotel Whala! Bavaro 3,5*

Punta Cana / Whala! Bavaro

Opis hotelu

Hotel przeznaczony jest dla mniej wymagających klientów, którzy jadą na wakacje z nastawieniem bardziej na zwiedzanie, a nie na wypoczynek w hotelu. Jest to obiekt, który położony jest w centrum miejscowości, więc wszelkiego rodzaju lokalne atrakcje (restauracje, bary, sklepy) są w zasięgu ręki. Whala! Bavaro to hotel idealny dla osób młodych, dla par, czy singli.

Okolica i atrakcje

Obiekt charakteryzuje się niską zabudową i kameralną atmosferą. Na jego terenie można korzystać z trzech basenów, trzech barów, restauracji głównej i restauracji a'la carte. Jedzenie jest smaczne i urozmaicone. Hotel położony jest bardzo blisko plaży, niecałe 2 minuty spacerem. Plaża jest ładna, dość wąska, ale z bezpłatnym serwisem plażowym, jest też bar na plaży, z którego można korzystać w ramach all inclusive. Dodatkowo w niedalekiej odległości znajdują się zewnętrzne wypożyczalnie mające bogatą ofertę sportów wodnych.

Łącznie w hotelu jest 147 pokoi. W ofercie mamy dwa typy: pokoje standardowe i pokoje superior (po remoncie). Wszystkie są dość skromne, ale czyste, przestronne i komfortowo urządzone. WiFi na terenie hotelu jest płatne: 1 dzień 10$, 3 dni 20$, 7 dni 30$.

Podsumowanie

Whala! Bavaro jest to propozycja hotelu, który często można zarezerwować w bardzo korzystnej cenie, a w zamian otrzymać bardzo przyzwoity obiekt w bardzo dobrej lokalizacji, ze smacznym jedzeniem i będący doskonałą bazą wypadkową. Trzeba jednak pamiętać, że jest to hotel 3,5-gwiazdkowy i jest to alternatywa dla potężnych enklaw hotelowych otoczonych wysokim płotem z ograniczonym kontaktem z lokalną ludnością i kulturą.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.