blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • Harravhov inn 670x500 - Hotel Harrachov Inn
  • Harravhov inn 670x500 - Hotel Harrachov Inn
  • Harravhov inn 2 670x500 - Hotel Harrachov Inn
  • harrachov inn 3 670x480 - Hotel Harrachov Inn
Bożena Stankowska
Bożena Stankowska
TUI Centrum Podróży
b.stankowska@happy-holiday.com.pl
T: +48 722 002 425

Hotel Harrachov Inn

Karkonosze Czeskie 
Trasy narciarskie w Karkonoszach znajdują się na wysokości 650-1.312 m w miejscowościach Szpindlerowy Młyn, Harrachov, Pec pod Śnieżką, Janské Lázně i Rokytnice nad Jizerou. Ich łączna długość wynosi powyżej 54 km. Stopień trudności tras jest zróżnicowany, choć większość z nich to trasy czerwone. W regionie znajduje się 57 wyciągów. W miejscowości Pec biegnie 6 km nartostrada w dół doliny. Podziwiać z niej można przepiękna panoramę Śnieżki. Wszystkie nartostrady zbiegają się w centralnym punkcie, co powoduje, iż teren ten jest szczególnie lubiany przez rodziny. Harrachov dzięki skoczni mamuciej na szczycie Certova Hora jest najbardziej znanym terenem narciarskim. Idealne warunki dla miłośników sportów zimowych zapewniają na 7,4 km tras urządzenia dośnieżające, funpark z superpipe oraz oświetlone nartostrady. Największą popularnością cieszy się natomiast Szpindlerowy Młyn, gdzie wyszaleć się można na dwóch terenach narciarskich. Pomiędzy terenami kursuje autobus dla narciarzy. Oba tereny liczą ok. 8 km tras wiodących przez cudowne lasy. Trasy (8,4 km) przy miejscowości Rokytnice nad Jizerou są natomiast najwyżej położonymi w regionie. Ze względu na fakt, iż na terenie Karkonoszy znajduje się Park Narodowy, jazda poza wyznaczonymi trasami, może skończyć się wysoką karą.
Teren Narciarski
Teren narciarski Harrachov znajduje się w Karkonoskim Parku Narodowym i rozciąga się od położonej na wysokości 650 m miejscowości Harrachov, do Góry Czartowej (1.020 m). Tu czeka na Państwa 7,3 km dobrze przygotowanych nartostrad i 4 wyciągi. Dzięki dużej ilości armatek śnieżnych panują tu zawsze dobre warunki śniegowe, a sezon narciarski trwa 5 miesięcy w roku. Do najtrudniejszych na całym terenie narciarskim należy czarna trasa „Sjezdovka Cerna”. Dostać można się na nią wyciągiem krzesełkowym, z którego widać skocznię mamucią. Poza tym wokół miejscowości znajduje się wiele pagórków idealnych dla początkujących narciarzy. Karnet narciarski „Skiregion.cz” obejmuje trasy przy miejscowościach: Paseky (10 km), Rejdice (3,5 km) i Prychovice (3 km).

Hotel Harrachov Inn zlokalizowany jest praktycznie w centrum miejscowości Harrachov w niedużej odległości od stoku .Położony jest u podnóży Čertová Hora i skoczni narciarskiej. Wyciąg dla dzieci znajduje się za hotelem i do wyciągu „Čerťák” jest ok. 100 m. Do trasy do narciarstwa biegowego jest również ok. 100 m. 
Obiekt hotelowy posiada recepcję, restaurację, bar, kącik dla dzieci, przechowalnię sprzętu narciarskiego, WLAN (w cenie) i miejsca parkingowe.
Jest to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Hotel dysponuje wygodnymi  i niedawno wyremontowanymi pokojami. Wszystkie pokoje posiadają balkon i oferują widok na okolicę lub skocznie narciarską. Na terenie hotelu można skorzystać nieodpłatnie z komputera z dostępem do internetu, jak również bezpłatnego WIFI. Dodatkowo dla najmłodszych na terenie hotelu znajduje się sala zabaw oraz plac zabaw.
Obiekt łącznie dysponuje 30 pokojami  z czego 10 pokoi jest dwuosobowych, 10 trzyosobowych, 7 czteroosobowych , dodatkowe 2 pokoje rodzinne z oddzielnymi sypialniami a także jeden superior suite z kuchnią i 3 oddzielnymi pokojami.

Hotel oferuje pofrmę wyżywienie HB (2 posiłki):bufet śniadaniowy, jak i bufet na kolację. 1 x tydz. otrzymają Państwo podwieczorek i piwo. Menu świąteczne, jak i program sylwestrowy z muzyką na żywo i specjalne noworoczne śniadanie są również wliczone w cenę. Napoje do kolacji dodatkowo płatne.

Moim zdaniem jest to idealne miejsce dla każdego, kto ceni sobie dogodne położenie  hotelu względem stoków narciarskich!

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.