blog zespołu TUI CentrumPodróży

 • d4 1 670x500 - DOMINIKANA
 • d1 670x500 - DOMINIKANA
 • d2 670x500 - DOMINIKANA
 • d3 670x500 - DOMINIKANA
 • d5 670x500 - DOMINIKANA
 • d6 670x500 - DOMINIKANA
 • d7 670x500 - DOMINIKANA
 • d8 670x500 - DOMINIKANA
 • d9 670x500 - DOMINIKANA
 • d10 670x500 - DOMINIKANA
Dorota Dynysiuk
Dorota Dynysiuk
TUI Centrum Podróży
d.dynysiuk@happy-holiday.com.pl
T: 726 777 765

DOMINIKANA

Opis hotelu

Hotel Dreams Punta Cana 5* położony jest bezpośrednio przy drobnopiaszczystej plaży z serwisem plażowym w cenie. Obiekt należy do renomowanej sieci hoteli Dreams, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Cały hotel zlokalizowany jest na terenie rozległego, zadbanego ogrodu w którym pełno pachnących kwiatów a także alejkami przechadzają się pawie :) Dla chcących odpocząć od wysokiej temperatury, również sporo zacienionych, urokliwych zakątków. W centralnej części kompleksu znajduje się basen wybudowany w formie laguny z wodospadami, gdzie podczas upałów można schłodzić się popijając drinki w barze swim-up.

Hotel składa się z budynku głównego oraz 9-ciu pawilonów o niskiej zabudowie, gdzie znajdują się pokoje. Pokoje ładnie urządzone, przestronne, utrzymane w jasnej kolorystyce. Dla osób które chcą poczuć troszkę więcej luksusu, przygotowano pokoje w części Prefferd Club oferujących dodatkowe usługi jak prywatny concierge czy prywatny check-in i check-out.

Na terenie całego obiektu dostęp jest do wi-fi, którego zasięg jest nawet na plaży.

Hotel oferuje wyżywienie all inclusive do godziny 02:00, dostępnych jest 6 restauracji a'la carte oferujących różnorodną kuchnię oraz 9 barów. Wszystkie posiłki w formie bufetów.

Hotel posiada również rozbudowaną infrastrukturę pod kątem najmłodszych gości, zapewniając zajęcia w mini klubie ze zjeżdżalniami, zacieniony brodzik, plac oraz pokój zabaw czy statek piracki.

Na terenie kompleksu nie sposób się nudzić – hotel organizuje liczne zajęcia sportowe, wieczory animacyjne, muzykę na żywo, bogata oferta sportów. Dla lubiących tańce i swawole - dyskoteka, dla chcących spróbować swoich sił w ruletce – kasyno :)

Okolica i atrakcje

Hotel położony jest przy plaży Uvero Alto, w rejonie Punta Cana, oddalony o ok. 45 km od lotniska. W niewielkiej odległości znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

Na terenie hotelu znajduje się również mini pasaż handlowy.

Podsumowanie

Moim zdaniem jest to hotel dla każdego klienta – dla rodzin z dziećmi, dla par, dla wymagającego klienta a także jest dobrym wyborem dla osób udających się w podróż poślubną :) Dla nowożeńców przygotowana jest także specjalna oferta.

Jest to obiekt wart swojej ceny :) Przyjazd tutaj na pewno będzie udany i mile spędzony :)

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
 • Odwiedzonych krajów
 • Sprawdzonych hoteli
 • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.