blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • caravia5 670x500 - Greckie wakacje na Kos - Hotel Caravia Beach 4*
  • caravia4 670x500 - Greckie wakacje na Kos - Hotel Caravia Beach 4*
  • caravia5 670x500 - Greckie wakacje na Kos - Hotel Caravia Beach 4*
  • Caravia6 670x500 - Greckie wakacje na Kos - Hotel Caravia Beach 4*
  • Caravia3 670x500 - Greckie wakacje na Kos - Hotel Caravia Beach 4*
Marta Lerczak
Marta Lerczak
TUI Centrum Podróży
m.lerczak@happy-holiday.com.pl
T: +48 513 091 918

Greckie wakacje na Kos – Hotel Caravia Beach 4*

Marmari / Caravia Beach

Opis hotelu

Hotel położony na dużym terenie w pięknym zielonym ogrodzie. Wchodząc do hotelu czujemy przyjazną atmosferę. Plażą piękna, piaszczysta, długa oraz szeroko położona jest bezpośrednio przy hotelu. Przy wejściu do wody również jest piasek. Hotel ma dwa duże baseny z wodą słodką plus dodatkowo brodzik dla dzieci. W ramach spędzania wolnego czasu klienci mogą pograć w tenisa ( 3 korty tenisowe). Hotel ma 294 pokoje, jednak teren hotelu jest tak duży, że każdy znajdzie miejsce dla siebie. Hotel składa się z budynku głównego oraz bungalowów. Na terenie hotelu wifi jest w cenie, działa bardzo dobrze. Bardzo duży wybór jedzenia, które jest zarazem bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel prowadzi dzienne i wieczorne animacje na terenie hotelu oraz w amfiteatrze. Raz w tygodniu wieczór grecki.

 

 

Okolica i atrakcje

Ośrodek położony jest w odległości spacerowej od miejscowości Marmari 1km. Miasto Kos leży zaledwie 12 km od ośrodka, turyści mogą dojechać do miasta autobusem liniowym, koszt to 1,50 euro. Trasę tą można pokonać również rowerami, Wyspa Kos ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę ścieżek rowerowych. Ścieżki rowerowe są dobrze rozwinięte aż do samej Kardameny. W najbliższej okolicy hotelu cisza i spokój.

Podsumowanie

Hotel przede wszystkim polecam osobą szukającym spokoju, osobą nie nastawiającym się na imprezy. Najbliższe największe bary i dyskoteki będą w mieście Kos. Z pobytu w tym hotelu będą zadowolone rodziny z dziećmi, osoby starsze, ale również osoby młode, które podczas całego pobytu na wyspie nie będą szukać rozrywek.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.