blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • Suneoclub 1 670x500 - GLOBALES PIONERO
  • Suneoclub 1 670x500 - GLOBALES PIONERO
  • Suneoclub 2 670x500 - GLOBALES PIONERO
  • Suneoclub 3 670x500 - GLOBALES PIONERO
  • Suneoclub 4 670x500 - GLOBALES PIONERO
  • Suneoclub 5 670x500 - GLOBALES PIONERO
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

GLOBALES PIONERO

Santa Ponsa / Suneoclub Globales Pionero Santa Ponsa Park

Opis hotelu

SuneoClub Globales Pionero Santa Ponsa Park położony jest blisko plaży, niedaleko licznych sklepów, barów i restauracji. Od sezonu 2016 hotel oferuje wypoczynek pod marką TUI: Suneo, co oznacza odświeżone pokoje, lepsze wyżywienie i animacje Suneo. Obiekt spodoba się zarówno parom, jak i rodzinom z dziećmi. Na najmłodszych czekają tu urozmaicone animacje w miniklubie, plac zabaw i oddzielny brodzik. Dorośli mają do swojej dyspozycji 2 bary, basen zewnętrzny z tarasem oraz 2 restauracje. Wieczorami goście mogą się zrelaksować w komfortowych pokojach z balkonami.

Okolica i atrakcje

SuneoClub Globales Pionera Santa Ponsa Park jest doskonale zlokalizowany. Jest idealną opcja do zwiedzenia południa wyspy, ale też dobrą bazą wypadową tak naprawdę na cała wyspę. Polecam odwiedzić stolicę czyli Palma de Mallorca z przepiękną katedrą; oraz Valdemossę, w której przebywał swego czasu Chopin z George Sand. W samej miejscowości mamy bardzo duży wybór barów, restauracji czy innych miejsc,gdzie można się zabawić. Blisko stąd tez do oceanarium (jednego z większych w Europie) i kilku aquaparków, gdzie można zabrać ze sobą dzieci.

Podsumowanie

Polecam ten hotel tak naprawdę wszystkim. I rodziny z dziećmi i pary będą zadowolony. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bliskość plaży i centrum gwarantują, że wakacje będą udane!

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Joanna Czajka WIELKANOC3 229x171 - Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych
Z okazji Swiąt Wielkanocnych życzymy Państwu tak ważnego w tym czasie zdrowia. Niech ten czas wypełniony będzie wiarą, nadzieją, miłością i przyniesie nowe pomysły na wspólne podróże.
Maciej Gołaś wakacje all inclusive
Wakacje all inclusive – co to znaczy?