blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • Mapa
Maciej Gołaś
Maciej Gołaś
TUI Centrum Podróży
mg@tui.poznan.pl
T:

Gdzie spędzić wakacje – w Polsce czy za granicą?

Kiedy nasz urlop zbliża się wielkimi krokami, jesteśmy niezwykle  szczęśliwi i podekscytowani. Co zrobić aby nasz urlop był udany? W pierwszej kolejności należy wybrać miejsce, w którym chcemy spędzić swój urlop. Ofert wakacyjnych dostępnych na runku jest mnóstwo. W zależności od naszych preferencji, możemy zdecydować się na wypoczynek w kraju lub za granicą. Jednak to właśnie wyjazdy za granicą cieszą się największym zainteresowaniem wśród turystów. Turyści dzielą się na dwie grupy. Na osoby, które lubią aktywne zwiedzanie i aktywny wypoczynek oraz na turystów, którzy uwielbiają odpoczynek przy basenie lub na plaży. Rezerwując wycieczkę w biurze podróży przy pierwszej rozmowie z doradcą , warto określić swoje oczekiwania co do wyjazdu. Ważna jest przed wszystkim lokalizacja ,którą chcemy odwiedzić. Najchętniej wybieranymi kierunkami podroży są Grecja, Turcja, Hiszpania lub Bałkany. Dla osób, którym zależy na zwiedzaniu, zostaną zaproponowane hotele, które są świetną bazą wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji. Turyści dla których odpoczynek kojarzy się z basenem lub plażą, otrzymają hotele, które w ofercie posiadają rozbudową bazę hotelową. Na terenie hotelu znajdują się  kompleksy basenowe, rozmaite restauracje oraz animacje. Osoby, które preferują  wypoczynek w Polsce również znajdą mnóstwo ciekawych ofert noclegowych. Niezależnie od rejonu, morze, góry czy mazury, wakacje w Polsce mają swój urok i swoich zwolenników.

Kiedy na wakacje?

Na wakacje możemy jeździć przez cały rok, zwiedzając każdy zakątek świata . Organizacja wakacji zależy przede wszystkim od naszego budżetu, którym dysponujemy. Podczas naszej zimowej polskiej pory roku, turyści, którzy uwielbiają słońce i wysoką temperaturę, chętnie wybierają kierunki związane z Karaibami , Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi czy RPA. Turyści, którzy nie wyobrażają sobie białego szaleństwa, wybierają oferty narciarskie we Włoszech lub w naszych polskich górach. Warto wspomnieć, że gwarancją udanego wypoczynku jest wybór odpowiedniego biura podróży, który zorganizuje nam bezpieczne wakacje.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.