blog zespołu TUI CentrumPodróży

Avatar
TUI Centrum Podróży

T:

Hotel Club Magic Life Fuerteventura Imperial 4* – Fuerteventura

Playa del Esquinzo / Club Magic Life Fuerteventura

Wymarzone miejsce dla osób ceniących aktywny wypoczynek oraz dla rodzin z dziećmi. Hotel znajduje się bezpośrednio przy pięknej piaszczystej plaży Esquinzo, na niewielkim wzniesieniu. Cały kompleks opleciony jest rozległym ogrodem, na terenie którego dostępnych jest siedem basenów o różnych kształtach, a cztery restauracje i kilka barów serwują kolorowe drinki 24h na dobę.
Magic Life szczyci się najbogatsza ofertą sportowo- animacyjną na całej wyspie. Podczas pobytu w hotelu do wyboru mamy:
* lekcje tenisa ziemnego ( od poziomu podstawowego do zaawansowanego)
* lekcje aerobiku ( ponad 14 różnych form do wyboru)
* wycieczki rowerowe( od kilkugodzinnych do całodziennych)
* naukę łucznictwa
* rozgrywki w siatkówkę plażową
* mini piłkę nożną.
Zajęcia dla dzieci podzielone są ze względu na wiek. Nad każdą z grup wiekowych czuwa animator.
W 2014 w hotelu przeprowadzono gruntowny remont hotelu, dzięki  czemu wszystkie pokoje są czyste, świeże i gustownie urządzone.
Jedzenie w Magic Life jest bardzo dobre i różnorodne. Osobiście polecam włoską restauracje a’la carte i smoothie truskawkowe serwowane po aerobiku.
Dużym udogodnieniem jest ogólnodostępny i sprawnie działający internet, kwestia szczególnie istotna dla osób lubiących mieć stały kontakt ze światem.
Obowiązkowym punktem podczas wizyty na Fuerteventurze jest plaża Sotavento. Zlokalizowana około 18 kilometrów na północ od hotelu Magic Life. Sotavento uchodzi za najpiękniejsza plażę na świecie. Drobny, jasny piasek, malownicze zatoki oraz  ocean, który stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Najpiękniejszym miejscem plaży jest lekkie wzniesienie nad lagunę Sotavento oraz punkt widokowy Mirador del Salmo, z którego wychodzą przepiękne, jedyne w swoim rodzaju zdjęcia.
Podczas 14 dniowego pobytu warto również wybrać się na wycieczkę na sąsiednią wyspę – Lanzarote. Podróż z hotelu Magic Life nie jest krótka, ze względu an długi transfer autokarem, aczkolwiek wulkaniczne krajobrazy i Park Narodowy Timafaya warte są przebycia wielu kilometrów. Dla wielbicieli dobrej kuchni dodatkowym atutem jest zlokalizowana tam restauracja El Diablo, w której serwowane są dania, grillowane na wulkanicznych oparach.

Przepiękne plaże i  krajobrazy to największe atuty Fuerteventury. Bogata oferta sportowa i wyśmienita kuchnia sprawiły, że spędziłam tutaj niezapomniane wakacje. Gorąco polecam MAGIC LIFE FUERTEVENTURA!

Serdecznie zapraszam do naszych biur! Club Magic Life na pewno sprosta wszystkim Państwa oczekiwaniom!

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.