blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • Emocja1 670x500 - Emocja Spa 3*
  • Emocja1 670x500 - Emocja Spa 3*
  • Emocja2 670x500 - Emocja Spa 3*
  • Emocja3 670x500 - Emocja Spa 3*
  • Emocja4 670x500 - Emocja Spa 3*
Bożena Stankowska
Bożena Stankowska
TUI Centrum Podróży
b.stankowska@happy-holiday.com.pl
T: +48 722 002 425

Emocja Spa 3*

Hotel Emocja Spa jest obiektem, który został otwarty w 2014 roku. Charakteryzuje się przepięknym położeniem nad Jeziorem Jamno (każdy z 26 pokoi ma widok właśnie na jezioro). Hotel dzieli zaledwie 400 metrów od samego centrum Mielna i niespełna 200 metrów od bałtyckiej plaży. Plaże w tej okolicy są czyste, zadbane i co najważniejsze szerokie. Dodatkowo położenie na mierzei między morzem a jeziorem sprawia, ze miejsce to zyskuje niesamowitą atmosferę. Dodatkowym atutem okolicy są dzikie wydmy jak również lasy oraz duża ilość ścieżek rowerowych.
Hotel znajduje się z dzielnicy Unieście, gdzie jest przystań rybacka- można tu  kupić świeże jak i wędzone ryby. Obok przystani jest także molo, do którego przybijają także statki wycieczkowe. Pamiętać także należy o spacerze Kanałem Jamneńskim, który łączy Morze Bałtyckie z Jeziorem Jamno.

Hotel nastawiony jest pro-ekologicznie gdyż wykorzystuje on panele solarne do ogrzewania wody, dodatkowo stosuje też przyjazne środowisku środki chemiczne i świadomie gospodaruje odpadami.

Emocja Spa dysponuje 26 pokojami, które mają bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. Hotel przystosowany jest zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób podróżujących służbowo. Oprócz pokoi typu komfort, hotel dysponuje także pokojami komfort plus, studio oraz studio plus. wszystkie pokoje charakteryzują się nowoczesnym i gustownym wykończeniem wnętrza.

Na terenie hotelu znajduje się restytucja Amber, która oferuje bardzo zróżnicowane menu śniadaniowe. Oprócz kuchni regionalnej można także spróbować dań kuchni międzynarodowej  oraz ryb prosto z pobliskiej przystani.
W okresie letnim funkcjonuje tu także kawiarnia Crema al Caffe oraz Pizeria Bella Ambra.

Warto wspomnieć, ze hotel posiada także strefę spa w skład której wchodzą: 3 sauny( fińska, parowa oraz kabina infrared), gabinet masażu, gabinet kosmetyczny oraz solarium.

Jak wspomniałam hotel jest także przyjazny osobom podróżującym służbowo. Na jego terenie znajdują się dwie sale konferencyjne, które mogą pomieścić od 5-80 osób,  wyposażone w nowoczesne technologie

Oczywiście na terenie Emocji Spa znajduje się również bezpłatny parking dla wszystkich gości!

 

 

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.