blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • samolot zima 5 - Dynamiczne pakietowanie-przyszłość turystyki
  • samolot zima 5 - Dynamiczne pakietowanie-przyszłość turystyki
  • getting ready to travel hd 2 - Dynamiczne pakietowanie-przyszłość turystyki
  • thailand 2 - Dynamiczne pakietowanie-przyszłość turystyki
Paulina Amborska
Paulina Amborska
TUI Centrum Podróży
p.amborska@happy-holiday.com.pl
T: +48 509 236 525

Dynamiczne pakietowanie-przyszłość turystyki

Coraz częściej zamiast wybrać standardowe wakacje w pakiecie, klienci decydują się na indywidualne dopasowanie oferty do ich oczekiwań. Przy dzisiejszych możliwościach, możemy złożyć wakacje z wylotem z dowolnego lotniska, na dowolną ilość dni. Dynamiczne pakietowanie, polega na dopasowaniu przelotu, hotelu, transferu z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, ubezpieczenia, nawet z wypożyczeniem samochodu na miejscu. Dzięki temu możemy zrealizować wycieczkę według własnego pomysłu. Taki wariant pozwala nam na zaaranżowanie całego swojego pobytu już przed wyjazdem, tak żebyśmy nie musimy się o nic martwić na miejscu.
Plusem jest możliwość wyboru linii lotniczych. Komfort przelotu na samolotach rejsowych jest o wiele lepszy niż na czarterowych. Poza tym, nie trzeba trzymać się sztywno ustalonych terminów wylotów. Na liniówkach loty realizowane są praktycznie codziennie. Można także dodać przelot wewnętrzny, czyli taki dzięki któremu będziemy mogli część wakacji spędzić w jednym miejscu i część w drugim, lub nawet w kilku miejscach.
Szeroka baza hotelowa pozwala dobrać odpowiedni standard hotelu do wymagań każdego. Oprócz hotelu, możemy dodać także w niektórych przypadkach wycieczkę objazdową.
Na miejscu nie musimy się martwić o to jak dojedziemy z lotniska do hotelu. Wszystkie transfery dodajemy już w momencie kompletowania wycieczki.
Wyjazd taki można ubezpieczyć w całości od kosztów rezygnacji. To samo dotyczy ubezpieczenia zdrowotnego, które dodawane jest na czas trwania całej podróży.
Dynamiczne pakietowanie to przyszłość turystyki!!!

Jeśli macie jakieś niespełnione marzenia podróżnicze warto się do nas odezwać, a z chęcią przygotujemy dla Państwa wakacje „szyte na miarę” 🙂

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.