blog zespołu TUI CentrumPodróży

 • 8206977 670x500 - Dream of Zanzibar
 • 8207028 670x500 - Dream of Zanzibar
 • 8207034 670x500 - Dream of Zanzibar
 • 8207038 670x500 - Dream of Zanzibar
 • 8207008 670x500 - Dream of Zanzibar
 • 8207001 670x500 - Dream of Zanzibar
 • 8206982 670x500 - Dream of Zanzibar
 • 8206966 670x500 - Dream of Zanzibar
 • 8206977 670x500 - Dream of Zanzibar
Paulina Amborska
Paulina Amborska
TUI Centrum Podróży
p.amborska@happy-holiday.com.pl
T: +48 509 236 525

Dream of Zanzibar

KIWENGWA / Dream of Zanzibar

Opis hotelu

Hotel Dream of Zanzibar jest powiewem luksusu na bajecznej, zielonej wyspie. Znajduje się na północnym wybrzeżu Zanzibaru, skąd rozpościera się błękit Oceanu Indyjskiego. Widok jest wyjątkowy, zwłaszcza o wschodzie słońca, kiedy w połączeniu z szerokimi plażami z białymi piaskiem daje rajski krajobraz! Hotel znajduje się na dużym terenie, jednakże daje poczucie, iż wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Przestrzeń jest dodatkowo poszerzona przez bardzo ładny ogród i plaże, z której mogą korzystać goście. Cały obiekt utrzymany jest w stylu kolonialnym, a przestronne 157 pokoi zostało gustownie urządzone. Wszystko to zadecydowało, ze hotel posiada 5*,które są niewątpliwą zaletą a wszelkie udogodnienia sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby pragnące atrakcji mogą spędzać czas przy dużym basenie, gdzie wieczorami odbywają się pokazy tańców, pokazy akrobatyczne a wszystko w połączeniu z muzyką na żywo. Ci, którzy preferują spokój, zdecydowanie go odnajdą przy drugim basenie, stworzonym do relaksu. Ponadto hotel jest przyjazny dla rodzin z dziećmi, co można dostrzec po specjalnie przygotowanym menu dla dzieci, brodziku, placu zabaw, miniklubie a także animacjach dla najmłodszych. Dorośli również odnajdują coś dla siebie. W cenie oferowane są m.in. sauna fińska, łaźnia parowa, aqua fitness,   oraz sporty typu piłka nożna czy też kajaki. Niepodważalnym atutem Dream of Zanzibar jest all inclusive 24 godziny na dobę, co jest praktycznie niespotykane na Zanzibarze. Dodatkowo, raz w tygodniu goście mają możliwość korzystania z restauracji tematycznych, do których należy zapisać się dzień wcześniej.

Okolica i atrakcje

Obiekt zlokalizowany jest w spokojnej okolicy, bezpośrednio przy charakterystycznej piaszczystej a przede wszystkim białej plaży. Należy jednak pamiętać, że na Zanzibarze występują przypływy i odpływy – mniej więcej co 6 godzin. Zdarzyć się może, że plaży nie ma a później pojawia się szeroka plaża z pływającymi przy brzegu rozgwiazdami. Do centrum miasta Kiwengwa dzieli go zaledwie 5 km. Oddalane o 55 km miasto Stone Town to miejsce, w którym architektura stanowi mieszankę wpływów arabskich, europejskich i afrykańskich, więc możliwość poznania obiektów w tym stylu wynagrodzi przebyte kilometry. Czas dojazdu z lotniska do hotelu wynosi około 70 minut.

Podsumowanie

Dream of Zanzibar to miejsce dla każdego. Dzięki swej ofercie jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet wymagających gości. Daje poczucie luksusu oraz możliwość zaznajomienia się z   klimatem rajskiej wyspy pełnej zieleni oraz wspaniałych plaż. Moim zdaniem to idealne miejsce do wszelkich form wypoczynku.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
 • Odwiedzonych krajów
 • Sprawdzonych hoteli
 • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.