blog zespołu TUI CentrumPodróży

Avatar
TUI Centrum Podróży

T:

Dominikański Raj – Hotel Riu Republica *****

Opis hotelu

Riu Republica, 5*

Hotel Riu Republica istnieje od 2016 roku.

Luksusowy obiekt należy do słynnej sieci hoteli Riu, która na całym świecie słynie z doskonałych standardów. Obiekt położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży Playa Arena Gorda. Hotel przeznaczony jest tylko dla osób dorosłych (+18), które cenią sobie odpoczynek w komfortowych warunkach. Na miejscu klienci mogą skorzystać ze SPA, które oferuje liczne zabiegi kosmetyczne oraz masaże.

Na terenie hotelu znajduje się 8 basenów oraz aquapark, w którym są cztery zjeżdżalnie. Dwie restauracje główne z kuchnią międzynarodową oraz Saona. Kilka restauracji tematycznych, które oferują kuchnię azjatycką, włoską, dania z grilla, indyjską, hiszpańską oraz wiele innych. W hotelu Riu Republica dostęp do all inclusive jest 24h, co spełnia oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Bogaty program animacyjny oraz muzyka na żywo pozwala na miłe spędzenie czasu w klimacie rozrywki.

W cenie jest również dostęp do siłowni, łaźni parowej, rejs katamaranem, nurkowanie powierzchniowe oraz wiele innych możliwości aktywnego spędzania czasu.

Jeżeli poszukujemy miejsca na świecie, w którym chcemy się skryć przed zgiełkiem życia i zregenerować siły, to jest to doskonałe miejsce. Rajskie widoki Dominikany zapewnią, że będzie to niezapomniany czas.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.