blog zespołu TUI CentrumPodróży

Katarzyna Kot
Katarzyna Kot
TUI Centrum Podróży
k.kot@happy-holiday.com.pl
T: + 48 501 797 909

Dominikański Raj – Hotel Riu Republica *****

Opis hotelu

Riu Republica, 5*

Hotel Riu Republica istnieje od 2016 roku.

Luksusowy obiekt należy do słynnej sieci hoteli Riu, która na całym świecie słynie z doskonałych standardów. Obiekt położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży Playa Arena Gorda. Hotel przeznaczony jest tylko dla osób dorosłych (+18), które cenią sobie odpoczynek w komfortowych warunkach. Na miejscu klienci mogą skorzystać ze SPA, które oferuje liczne zabiegi kosmetyczne oraz masaże.

Na terenie hotelu znajduje się 8 basenów oraz aquapark, w którym są cztery zjeżdżalnie. Dwie restauracje główne z kuchnią międzynarodową oraz Saona. Kilka restauracji tematycznych, które oferują kuchnię azjatycką, włoską, dania z grilla, indyjską, hiszpańską oraz wiele innych. W hotelu Riu Republica dostęp do all inclusive jest 24h, co spełnia oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Bogaty program animacyjny oraz muzyka na żywo pozwala na miłe spędzenie czasu w klimacie rozrywki.

W cenie jest również dostęp do siłowni, łaźni parowej, rejs katamaranem, nurkowanie powierzchniowe oraz wiele innych możliwości aktywnego spędzania czasu.

Jeżeli poszukujemy miejsca na świecie, w którym chcemy się skryć przed zgiełkiem życia i zregenerować siły, to jest to doskonałe miejsce. Rajskie widoki Dominikany zapewnią, że będzie to niezapomniany czas.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Michał Nowacki
Idealny hotel dla rodzin z wieloma atrakcjami i bogatej ofercie rozrywkowej. Odznaczony certyfikatem jakości TripAdvisor.
Michał Nowacki
Odznaczony certyfikatem jakości na portalu TripAdvisor hotel Thalassa Beach Resort to doskonała propozycja dla par ceniących wysoki standard usługi.