blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • dom 1 670x500 - DOMINIKANA
  • dom 1 670x500 - DOMINIKANA
  • dom 2 670x500 - DOMINIKANA
  • dom 3 670x500 - DOMINIKANA
  • dom 4 670x500 - DOMINIKANA
  • dom 5 670x500 - DOMINIKANA
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

DOMINIKANA

Punta Cana / The Reserve Paradisus Palma Resort

Opis hotelu

Znakomity 5-gwiazdkowy The Reserve Paradisus Palma Resort jest doskonałą propozycją dla wymagającego klienta podróżującego z dziećmi. Hotel może pochwalić się licznymi udogodnieniami dla najmłodszych, posiada między innymi: menu dla dzieci, animacje, pokój gier i zabaw oraz miniklub. Oczywiście dla dorosłych oferta jest równie atrakcyjna. Podczas pobytu goście mogą bezpłatnie skorzystać z całej gamy aktywności fizycznych takich jak: aerobik, aqua aerobik, aqua fitness, body balance, taniec/aerobik w stylu latino, aqua cycling, indoor cycling, pilates, stretching, tai chi, joga. Ponadto bezpłatne są również sporty wodne: windsurfing, żeglowanie, katamaran, czy kanu. Po takich wrażeniach goście swój głód zaspokoić mogą w jednej z 3 restauracji, które są w cenie. Na terenie hotelu znajduje się również restauracja specjalistyczna „Passion by Martin Berasategui 8 Michel S", która posiada 3 gwiazdki Michelina(każdorazowo płatna ok. 110 €). Hotel kwateruje swoich gości w przestronnych suitach, które mierzą od 51 do 73 metrów kwadratowych.

Okolica i atrakcje

Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży, jednak trzeba pamiętać, że odległość od plaży różni się w zależności od lokalizacji pokoju – część pokoi położona jest ok. 10-15 min pieszo od plaży (goście mogą korzystać z hotelowego busa). Czas dojazdu z lotniska wynosi około 25 minut.

Podsumowanie

Hotel to bardzo dobre 5*, nie bez przyczyny wyróżniony został jako Wybór Roku 2018 w portalu TripAdvisor. Obiekt godny polecenia dla wymagających klientów, zarówno dla rodzin z dziećmi jak i par.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.