blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • Cypr 1 670x500 - CYPR
  • Cypr 1 670x500 - CYPR
  • Cypr 2 670x500 - CYPR
  • Cypr 3 - CYPR
  • Cypr 4 670x418 - CYPR
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

CYPR

Pafos / Kissos

Opis hotelu

Hotel Kissos to 3-gwiazdkowy hotel położony około 200 metrów od plaży i 1.5 km od centrum Paphos. Pokoje są trochę stare, ale zadbane, przestronne i codziennie sprzątane. Śniadania adekwatne do standardu hotelu: monotonne, mało urozmaicone, raczej dla niewymagającego „Kowalskiego”. Obsługa zarówno w restauracji jak i na recepcji pomocna i uprzejma. Dodatkowym atutem hotelu są animacje, które odbywają się zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem. Ponadto do dyspozycji gości jest siłownia, tenis stołowy oraz za dodatkową opłata bilard oraz rzutki. Recepcja oferuje przejściówki do gniazdek elektrycznych za kaucją(5 euro). Coś co może dziwić w tym hotelu to opłata za korzystanie z lodówki i wypożyczenia czajnika - „sprzedawane” jako pakiet w cenie 5 euro za dzień.

Okolica i atrakcje

Uważam, że obiekt jest bardzo dobrze położony, ponieważ leży w mieście Paphos i praktycznie już za ścianą hotelu mamy mnóstwo sklepików, restauracji i pubów. Do plaży jest około 5 minut spacerkiem. Również pieszo jesteśmy wstanie dojść malowniczą alejką wzdłuż wybrzeża do portu w Paphos. Co więcej niedaleko hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego możemy dojechać do plaży Coral Bay

Podsumowanie

Hotel polecany dla mało wymagającego klienta, który za małe pieniądze chce zobaczyć tę przepiękną wyspę jaką jest Cypr.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Joanna Czajka WIELKANOC3 229x171 - Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych
Z okazji Swiąt Wielkanocnych życzymy Państwu tak ważnego w tym czasie zdrowia. Niech ten czas wypełniony będzie wiarą, nadzieją, miłością i przyniesie nowe pomysły na wspólne podróże.
Maciej Gołaś wakacje all inclusive
Wakacje all inclusive – co to znaczy?