blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • pfo1 670x500 - Cypr dla rodzin
  • pfo1 670x500 - Cypr dla rodzin
  • pfo2 670x500 - Cypr dla rodzin
  • pfo3 670x500 - Cypr dla rodzin
  • pfo4 670x500 - Cypr dla rodzin
  • pfo5 670x500 - Cypr dla rodzin
  • pfo6 670x500 - Cypr dla rodzin
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

Cypr dla rodzin

Pafos / Leonardo Laura Beach & Splash Resort

Opis hotelu

Hotel mieści się około 6 km od samego Pafos. Skąd mamy też krótki transfer z lotniska bo tylko około 25 minut. Mieści się przy morzu. Obiekt został całkowicie odnowiony, oferuje 412 pokojów i apartamentów pełnych charakteru, nowocześnie urządzonych. Na terenie znajdują się 3 restauracje oraz 4 bary, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś pysznego za sprawą urozmaiconych posiłków.

Ośrodek znany ze swojego przyjaznego rodzinom parku wodnego z 5 zjeżdżalniami, który jest nie lada atrakcją tylko dla najmłodszych. Po wodnym szaleństwie można skorzystać z siłowni, kortu tenisowego, czy po prostu odprężyć się w salonie spa. Zespół animatorów zapewni rozrywkę na wysokim poziomie zarówno odbywają się tu animacje czy muzyka na żywo. Nie zabraknie tu też miniklubów dla dzieci i nastolatków. Ale to nie wszystko bo hotel również pokój gier ,Escape room oraz kino. Dla pełnoletnich gości organizowane są dyskoteki. Wielbiciele aktywnego wypoczynku mogą również skorzystać z oferty sportów wodnych na plaży. W całym hotelu wifi jest w cenie.

Okolica i atrakcje

Warto udać się na plażę Coral Bay, która idealnie sprawdzi się na wypoczynek z rodziną.

Lokalizacja resortu to kolejny plus, w niedalekiej odległości bo około 4 km znajdują się grobowce królewskie. Jest to podziemna nekropolia, gdzie spoczywają urzędnicy i artystokraci, mieszkający w Pafos od III wieku przed naszą era. Wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Promenada w Pafos znajduje się tuż za rogiem, dojdziesz nią do centrum Starego Miasta Pafos z licznymi sklepami, kawiarniami i restauracjami.

Ponadto zobaczyć tu możemy również Klasztor Ayios Neophytos, który został wykuty w skale czy średniowieczny zamek Port w Pafos.

Podsumowanie

Hotel jest idealnym miejscem dla osób, które nie lubią nudy w hotelu. Sprawdzi się na wakacje dla rodzin ze względu na dużą ilość atrakcji jak i dla par, ze względu na dogodną lokalizację do zwiedzania okolic Pafos.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.