blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • foto 9 670x500 - Cais da Oliveira
  • foto 2 2 670x500 - Cais da Oliveira
  • foto 3 670x500 - Cais da Oliveira
  • foto 4 1 670x500 - Cais da Oliveira
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

Cais da Oliveira

Opis hotelu

Cais da Oliveira to hotel położony na szczycie portugalskiego klifu, z którego roztaczają się niesamowite widoki. Pomimo usytuowania w mieście Caniço de Baixo nie przeszkadza to w spokojnym odpoczynku. Gości hotelu zachwycają nowoczesne wnętrza i miła atmosfera jaka tam panuje, a czas umila muzyka grana na żywo. Hotel w swojej ofercie posiada studia, również z widokiem na ocean. Kolejnym z jego atutów jest przepyszne jedzenie, które można smakować m.in. w restauracji a la carte Lee Hamilton Steak, która posiada taras widokowy, skąd można podziwiać przepiękną panoramę. Hotel ulokowany dosłownie parę metrów od plaży. Do dyspozycji gości są 2 baseny, w tym jeden kryty.

Okolica i atrakcje

Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od takich atrakcji jak Ponta da Oliveira. To kameralny hotel położony w spokojnej okolicy. Każdy z gości Cais da Oliveira może korzystać z infrastruktury sportowej i strefy wellness pobliskiego hotelu Royal Orchid. Blisko hotelu mieści się także szkoła nurkowania PADI.

Podsumowanie

To wspaniałe miejsce dla par szukających odpoczynku. Nadzwyczajne widoki, znakomite jedzenie i przytulne, nowatorskie wnętrza sprawiają, że wciąż chce się wracać, a czas, tam na miejscu, płynie znacznie wolniej.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.