blog zespołu TUI CentrumPodróży

Avatar
TUI Centrum Podróży

T:

Hotel Cactus Beach 4* – Kreta

Stalida / Cactus Beach

Opis hotelu

Położony w miejscowości Stalida, bezpośrednio przy kilkukilometrowej promenadzie ze sklepami, knajpami i restauracjami. Bardzo ładna, piaszczysta plaża znajduje się tuż za promenadą. Na terenie obiektu znajdują się 3 baseny z tego jeden przeznaczony jest typowo na animacje i spędzają tutaj czas rodziny z dziećmi. Drugi, raczej relaksacyjny jest miejscem ciszy i spokoju. Ostatni, trzeci, mieści się w nowej części hotelowej, po drugiej stronie ulicy (przejście podziemne).

Wyżywienie w formule all inclusive pozwala na beztroskie wakacje. W restauracji głównej co wieczór organizowany jest wieczór tematyczny             (kuchnia grecka, włoska, francuska, śródziemnomorska). Do dyspozycji gości pozostają również bary przy basenach, gdzie serwowane są również popołudniowe przekąski. Jedzenie jest bardzo dobre i każdy znajdzie coś dla siebie.

Na terenie hotelu znajduje się amfiteatr, w którym odbywają się wieczorne przedstawienia, po których klienci z reguły przenoszą się do jednego z barów, w którym odbywa się karaoke i grana jest muzyka na żywo.

 

Okolica i atrakcje

Z racji położenia w Stalidzie hotel ten będzie dobrym wyborem zarówno dla osób, które chcą spędzić wakacje stacjonarnie, spacerując tylko w okolicach hotelu, gdzie wzdłuż promenady znajdują się liczne sklepy, restauracje i bary. Prowadzi ona do samej miejscowości Malia, która też warto odwiedzić.

Dla osób chcących zwiedzić wyspę promenada zapewnia możliwość wypożyczenia samochodu, skutera, quada lub można skorzystać z komunikacji miejskiej. Przystanek autobusowy znajduje się na tyłach hotelu przy głównej drodze. Autobusem można dojechać do Heraklionu, gdzie znajduje się dworzec autobusowy, gdzie można przesiąść się na autobus jadący w dowolny zakątek wyspy oraz port, skąd można popłynąć np. na Santorini.

Podsumowanie

W całym kompleksie panuje raczej klubowa atmosfera stąd jest to idealny hotel dla osób nastawionych na rozrywkę i aktywny wypoczynek.Przedział wiekowy jest bardzo szeroki.  Hotelu nie powinny wybierać osoby bardzo wymagające, gdyż nie jest to hotel ekskluzywny a raczej oferta zawierająca dobry stosunek jakości do ceny.

Hotel Cactus Beach 4* to  rodzinny hotel położony na dużym terenie. Pokoje rozlokowane są w 2- piętrowych budynkach skąpanych w bujnej roślinności, co daje poczucie wytchnienia praktycznie w centrum miasta.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.