blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • Sol Nessebar Bay 1 670x500 - Hotel Sol Nessebar Bay 4*- Bułgaria
  • Sol Nessebar Bay 1 670x500 - Hotel Sol Nessebar Bay 4*- Bułgaria
  • Sol Nessebar Bay 2 670x500 - Hotel Sol Nessebar Bay 4*- Bułgaria
  • Sol Nessebar Bay 3 670x500 - Hotel Sol Nessebar Bay 4*- Bułgaria
  • Sol Nessebar Bay 4 670x500 - Hotel Sol Nessebar Bay 4*- Bułgaria
Michał Nowacki
Michał Nowacki
TUI Centrum Podróży
m.nowacki@happy-holiday.com.pl
T: 782 777 768

Hotel Sol Nessebar Bay 4*- Bułgaria

Nessebar / Sol Nessebar Bay

Opis hotelu

Idealny hotel dla rodzin z dziećmi, jest tutaj polska animacja. Znajduje się ok.150m od plaży, w spokojnej okolicy. Tak naprawdę to jest kompleks 3 hoteli: Sol Nessebar Bay, Sol Nessebar Mare oraz Sol Nessebar Palace. Oferuje on wiele atrakcji dla dzieci jak i dla dorosłych. Posiada bardzo bogatą ofertę sportową.  W 2015r otwarto tutaj zupełnie nowy aquapark, z którego radość czerpać mogą nie tylko dzieci ale również dorośli. Bardzo smakowało mi tutaj jedzenie, duży wybór i wszystko bardzo dobre. Od tego roku są tutaj również restauracje tematyczne i show cooking! Polecam zapisać się do restauracji tematycznych od razu po przyjeździe bo miejsca szybko znikają. Naprawdę warto! Niewątpliwie plusem tego hotelu, dla ludzi nieustannie muszących być online, jest bezpłatne WIFI na całym terenie. Pokoje są tutaj gustownie i ze smakiem urządzone, niczego im nie brakuje, i co istotne dla większych rodzin, są pokoje mogące pomieścić nawet do 6 osób, wtedy są to 2 pokoje połączone drzwiami.

Okolica i atrakcje

Hotel położony jest bardzo blisko przepięknego Nessebaru, wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Można tam spokojnie dojść spacerem (ok. 3km). Cudowna atmosfera, kamienne uliczki, nadmorskie restauracje, mnóstwo sklepików, jest to idealny miejsce by wybrać się na kolację czy miło spędzić wieczór. Ja mógłbym tam być każdego wieczoru!

Jeżeli jedziemy na 2tygodnie polecam również wybrać się do Stambułu, jest to męczący wyjazd, ale naprawdę warto. Błękitny Meczet, Hagia Sophia czy tez Wielki Bazar to miejsca, które trzeba koniecznie zobaczyć w tym mieście położonym po obu stronach cieśniny Bosfor.

Bez problemu można z hotelu dostać się do najbardziej znanego kurortu bułgarskiego czyli Słonecznego Brzegu. Spod hotelu kursuje autobus a i taksówka to nie jest wielki koszt. W samym mieście można znaleźć wszelkiego rodzaju rozrywki i przepiękną promenadę wzdłuż całej 8km plaży. Jeżeli ktoś lubi imprezować to polecam udać się do Lazuru, najlepszej dyskoteki w tym rejonie Europu, w której bywają gwiazdy światowego formatu.

Podsumowanie

Piękne plaże, bogata kuchnia i krótki lot to niewątpliwe plusy wyjazdu do Bułgarii. Ja osobiście polecam hotel Sol Nessebar Bay, w którym sam byłem. Dobre jedzenie, bogata oferta sportowa i animacyjna, i ciekawe położenie wpłynęły na to, że mój urlop był udany! Zapraszam wszystkich do Bułgarii

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.