blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • 1 1 670x500 - Bułgaria hotel DIT Majestic Beach Resort
  • dit4 670x500 - Bułgaria hotel DIT Majestic Beach Resort
  • Dit 670x500 - Bułgaria hotel DIT Majestic Beach Resort
  • dit6 670x500 - Bułgaria hotel DIT Majestic Beach Resort
  • dit3 670x500 - Bułgaria hotel DIT Majestic Beach Resort
  • dit5 670x500 - Bułgaria hotel DIT Majestic Beach Resort
  • 9070304231454 670x500 - Bułgaria hotel DIT Majestic Beach Resort
Paulina Amborska
Paulina Amborska
TUI Centrum Podróży
p.amborska@happy-holiday.com.pl
T: +48 509 236 525

Bułgaria hotel DIT Majestic Beach Resort

Słoneczny Brzeg / DIT Majestic Beach Resort

Opis hotelu

Hotel Majestic Beach Resort oddzielony jest długą promenadą od pięknej, piaszczystej plaży Słonecznego Brzegu, jedynie kilka kroków od Morza Czarnego. Wyposażony w 734 pokoje i apartamenty, które rozmieszczone są w budynku głównym i 2 budynkach bocznych. Na gości czekają pokoje z balkonem z widokiem na park lub morze, klimatyzacją a w całym obiekcie można korzystać z bezpłatnego WiFi.
Kierując się ogólną opinią gości, hotel zasługuje na wyróżnienie, ze względu na przestronne i bardzo czyste pokoje oraz smaczną i urozmaiconą kuchnię, również dla wegan, choć restauracja hotelowa zapewnia wyżywienie oparte tylko na dwóch posiłkach. Hotel polecany jest także dla rodzin z dziećmi. Na pociechy czeka miniklub, plac zabaw, brodzik oraz specjale menu.

Okolica i atrakcje

Hotel zapewnia dostęp do 3 restauracji, w tym jedna a'la carte. Restauracje serwują tradycyjne potrawy kuchni bułgarskiej, śródziemnomorskiej oraz europejskiej. Przed ośrodkiem znajduje się rozległy ogród z 2 dużymi basenami, barem przy basenie i basenem dla dzieci. Zaplecze sportowe obiektu obejmuje także 2 korty tenisowe, 2 boiska do piłki nożnej/koszykówki oraz centrum fitness. Ponadto Hotel oferuje bardzo dobrze wyposażone zaplecze centrum wellness, w którym można skorzystać z bogatej oferty zabiegów upiększających, relaksujących oraz regeneracji biologicznej, a także może pochwalić się wanną Kleopatry i łaźnią turecką. W swojej ofercie posiada nawet azjatyckie zabiegi relaksacyjne, kąpiele w ziołach lub wodorostach, jak również różnorodne maseczki. Hotel oferuje także zaplecze rozrywkowe, do którego zalicza się program animacyjny w ciągu dnia i wieczorem. Dodatkowymi dostępnymi rozrywkami jest gra w bilard, snookera, piłkarzyki, rzutki, szachy lub tryktraka.
Hotel Majestic Beach Resort położony jest ok. 1500 metrów od centrum Słonecznego Brzegu, a od lotniska w Burgas o ok. 36 km. Ponadto obiekt usytuowany jest w odległości 1,5 km od parku wodnego Action, a od Nessebaru dzieli go 10 minut jazdy.

Podsumowanie

Obiekt ten polecam szczególnie osobom, które oczekują wyższego standardu i chcą spróbować lokalnej kuchni. Jego położenie gwarantuje nam bliski dostęp do lokalnych rozrywek oraz barów i restauracji. Zachęcam do rezerwacji pokoi z widokiem na morze, ze względu na przepiękną scenerię roztaczającą się z okien.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.