blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • Helios Beach 1 1 670x500 - BUŁGARIA
  • Helios Beach 1 670x500 - BUŁGARIA
  • Helios Beach 2 670x500 - BUŁGARIA
  • Helios Beach 3 670x500 - BUŁGARIA
  • Helios Beach 4 670x500 - BUŁGARIA
Avatar
Dorota Grzegorzewska
TUI Centrum Podróży
d.grzegorzewska@happy-holiday.com.pl
T: + 48 726 777 765

BUŁGARIA

Obzor / SuneoClub Helios Beach

Opis hotelu

SuneoClub Helios Beach to hotel położony tuż przy rozległej, piaszczystej plaży, w pobliżu tętniącego życiem centrum miejscowości Obzor. To idealne miejsce, w którym wypocznie cała rodzina ale również pary. Na najmłodszych czekają tutaj nie tylko place zabaw i brodzik, ale również polskie animacje, natomiast dorosłych uraczyć mogą 2 restauracje- międzynarodowa i lokalna. Do dyspozycji są także 4 bary, basen ze słodką wodą oraz szeroka oferta sportowa. Warto zaznaczyć, że hotel przed sezonem letnim 2016 przeszedł generalny remont.

Okolica i atrakcje

Hotel Helios Beach zlokalizowany jest tuż przy pięknej, piaszczystej, łagodnie opadającej do morza plaży, ale jednocześnie blisko znajduje się samo centrum miejscowości Obzor. Gdy jednak najdzie ochota na zakupy, to również nie jest problem, ponieważ do centrum handlowego jest dosłownie parę kroków.

Podsumowanie

Hotel jest naprawdę ciekawie zlokalizowany i zarówno rodziny z dziećmi, jak i pary znajdą tutaj coś dla siebie. Bliskość plaży gwarantuje niezapomniane widoki, a fakt, że centrum jest tak niedaleko sprawia, że nikt nie będzie się tutaj nudził.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Joanna Czajka WIELKANOC3 229x171 - Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych
Z okazji Swiąt Wielkanocnych życzymy Państwu tak ważnego w tym czasie zdrowia. Niech ten czas wypełniony będzie wiarą, nadzieją, miłością i przyniesie nowe pomysły na wspólne podróże.
Maciej Gołaś wakacje all inclusive
Wakacje all inclusive – co to znaczy?